Temat: Jaki sprzęt muzyczny dla rozwijającego się zespołu?

Siema, kochani, mam jedną sprawe. Gramy w takim zespole. Prawde mówiąc póki co to jest często takie grywanie po garażach, ale też nawinie się jakaś balang. No ale z grubsza planujemy rozwinąć działalność. Myślimy żeby dawać koncerty, ale podobno, że bez jakiegoś sprzętu lepiej nawet nie zaczynać tak więc planujemy coś zamówić. O tym myślimy American DJ Revo 4, ale też do końca nie umiemy się zdecydować. Może ktoś coś podpowiedzieć? I co oprócz tego jeszcze trzeba kupić?

2 Ostatnio edytowany przez Vampire Angel (2014-09-05 13:54:06)

Odp: Jaki sprzęt muzyczny dla rozwijającego się zespołu?

Ależ, ja tu widzę - sami panowie, chyba pomoże jakiś kobiecy głos w tej sprawie :-) u nas mamy pioneer ddj ergo v. Tak na serio ja najczęściej śpiewam i gram na basie, ale w zespole głownie chłopaki. No sprzęt póki co odpukać śmiga. Naprawde bez niego i jeszcze paru innych detali, np. Pioneer CDJ-350 W byłoby ciężko coś zagrać dla jakiejś publiczności. No jeszcze mamy pioneer ddj sb - też jak najbardziej godny polecenia sprzęcior. My akurat to zawsze zamawiamy na internecie bo wychodzi korzystniej cenowo niż w myzycznych sklepach, najczęściej tu djpro.pl zamawiamy. Jest okej. Napisz co w końcu kupicie.

3

ludzie dajcie sobie spokój, grywać po garazach? co za wieś. A słyszeliście dzisiaj każdy zamawia dj-a. Najlepiej zerknijcie jakie są ceny rzepaku bo przydałoby się wam troche oleju do głów. Lepiej pójść na spacer albo pośmiać się z sucharów niż czytać te wasze dobre rady buraki

4

A weź babo, lepiej coś posprzątaj tongue swoją drogą co to za zespół co w internecie szuka sposobu na sukces heh heh. Jeśli dotąd was trole nikt nie odkrył to chyba roling stonsów z was nie ma. Łał szukacie sprzętu? Wiecie co mówią – wiencej sprzętu niż talentu huehuehue tongue

5

Słuchajcie, ciekawa dyskusja trwa i akurat potrzebuje informacji w tej kwestii bo też mam kapele i już sporo lat grywamy no ale mam jedną sprawe że naprawde trudno jest dostać się gdzieś żeby zagrać tam. Brak hajsu na prawdziwego managera, ale w każdym barze gadają nam żeby zostawić telefon ale później nikt się nie odzywa. W jednym lokalu nawet chcieli żebyśmy zapłacili żeby móc wystąpić. No paranoja. Czy ktoś mógłby podszepnąć gdzie umożliwiają występować nieznanym zespołom. Podzielcie się,ludzie – na priv.