Temat: Jak polepszyć doznania w łóżku?

Cześć! Ostatnimi czasy moje doznania łóżkowe nieco zmarniały i chciałam je w jakiś sposób uatrakcyjnić. Koleżanka puściła mi w nocy pocztę z tekstem afrodyzjaki dla mężczyzn, z 4 linkami (przykładowo intymnosc.pl/orgasm-control-60tab-pelna-kontrola-p-740.html ale taka masa tych gadżetów tam się pręży, że masakra… Poradzicie któreś akcesorium?

2

Odp: Jak polepszyć doznania w łóżku?

Mój mąż niedawno organizował urodziny i postanowiłam zapewnić mu niecodzienny prezent. Nadmienię jedynie, że padł z wrażenia... smile Kawał czasu temu koleżanka zostawiła mi reklamę o treści: afrodyzjak dla kobiet i od razu obejrzałam ich asortyment. Bankowo na witrynce sklepu intymnosc.pl/perfect-bust-90tab-tabletki-stymulujace-wzrost-piersi-p-709.html każdy chłopak i dziewczyna upoluje coś ciekawego. Nie będę wdawać się w szczegóły, lecz obecnie nasze życie sexualne ponownie rozkwitło smile

3

Wczoraj podejrzałam, iż mój ukochany w operze wklepywał powiększanie prącia. Nie mam pojęcia co teraz… Podyskutować z nim? Wtedy mnie oskarży, iż go sprawdzam. Kocham go takiego jakim jest i uważam, że nie potrzebuje się zmieniać. Ech...

4

Ciężko stwierdzić jakie rzeczy erotyczne są przydatne. Nie wiem, ponieważ nie korzystam z tego. Ale jak mi się przypomniało, kiedy mój znajomy szukał artykułów erotycznych to wystukał w wyszukiwarkę nawilżający żel intymny i problem miał rozstrzygnięty. Dlatego nie kumam tej gadki. W tej chwili jest dużo sklepów, gdzie zamówimy przeróżne produkty erotyczne. Znikam stąd. Narka!

5

Hańba! Komu przystoi podobne dyskusje zakładać?! Czy wyście panowie i panie Boga zatracili?! Nie wystarczy że bez przerwy jakieś groby bezczeszczą, a kapłanów o pedofilię posądzają, to tutaj ponadto pogaństwo propagujecie?! Wiadro wody i modlitwa, a potem na rzęsach do Kalkuty! „krem na powiększenie penisa” będą tu pokazywać!

6

Zadziałałem tak, jak podpowiadaliście: obadałem stronę www wskazaną w ulotce: wibrator dla kobiet. Na dany moment czekam aż zamówienie do mnie dotrze i z pewnością bezzwłocznie wam przekażę jaka jest moja opinia smile Do napisania!