1

Temat: Rowery - sklep

Na ten moment możemy znaleźć wielki wachlarz różnych rowerów. Odnajdziemy tam rowery górskie bądź też kolarskie. Bez wątpienia wszystkie będą się nadawać na okres jesienny. Niedawno trafiłem na ciekawy pomysł. Zbliżały się urodziny mojej dziewczyny. Nie często mieliśmy okazję, żeby gdzieś razem przejechać się rowerami, bo mój był zepsuty, a Alicji rower też się psuł. W wyniku tego pragnąłem kupić nam rowery. Zdecydowałem, że dla siebie zamówię rower Trek Madone, a dla niej pragnąłem kupić profesjonalny rower Cannondale Trail SL Powiem szczerze, że miałem nosa. Od tamtej pory staramy się przynajmniej dwa razy w tygodniu jeździć. : D

2

Odp: Rowery - sklep

Multum osób decyduje się na nowoczesne rowery. To norma, ponieważ tradycyjnym rowerem nie pojeździmy po górach czy innych szlakach. Z tej racji nikogo nie zdziwi fakt, że tak bardzo popularną rzeczą stały się rowery Cannondale Trail SL. Są one dobre dla wielu osób prowadzących czynny styl życia oraz wyczynowych jazd. Kilka tygodni temu popsuł mi się rowerek. Szukałem czegoś stosownego dla siebie, ale jakoś na nic nie trafiłem. W końcu gdzieś w Internecie przeczytałem, że teraz polecane są solidne rowery Trek 4300. Powiem szczerze, że przypadły mi do gustu. Kupiłem i nie żałuję. Mam super rower, którym mam możliwość pedałować po moich pagórkach. Jestem zadowolony. : D

3

Od jakiegoś czasu gada się, że co niemiara osób decyduje się na Cannondale Scalpel. Nie powiem, ponieważ miałem sposobność jeździć takim rowerem i było ekstra. Lecz to nie było to czego poszukiwałem. Postanowiłem popatrzeć w sklepach online co tam oferują. W końcu trafiłem na coś dobrego. Któregoś dnia wpadłem do mojego kolegi, który trzy dni przed moimi odwiedzinami wziął sobie wysokiej jakości rower Cervelo P3. Przyznam się, że poruszało mi się nim ekstra. W ogóle się nie męczyłem, maksymalny komfort. Marek pokazał mi witrynę online, na której kupił ten rower. Od razu zrobiłem zakup. Po czterech dniach rower znalazł się u mnie. Na ten moment jeżdżę codziennie. Za pomocą tego moja kondycja jest sprawniejsza. : )

4

Siemano! Idzie jesień, trzeba by było sprężać się z planowanymi ekspedycjami rowerkowymi. Niestety robi się kiepski grunt, bo pogoda pod psem. Sądzicie, że jazda na rowerach Cervelo po takiej nawierzchni da radę? Btw moim szkrabom dałem rowerki biegowe Puky Piękne, co?