Temat: Powiększam kolekcję nasionek

Cześć! Od kilku miesięcy zająłem się zbieraniem wielorakich nasion. Mam już m.in. okazy w rodzaju dutch passion nasiona, jednakże zamierzam powiększać posiadaną kolekcję. Dlatego chcę Was poprosić o info, jakie nasiona w ostatnim czasie kupiliście do swoich zbiorów?

2

Odp: Powiększam kolekcję nasionek

Dojrzałam niedawno w Internecie kapitalny artykuł pt.: nasiona marihuany automaty, który był niesamowicie interesujący. Chyba zacznę zbierać różne nasiona, gdyż to daje mnóstwo satysfakcji. Jednakże najpierw muszę zamówić pojemniki do przechowywania nasion.

3

Moją wielką pasją jest zbieranie najrozmaitszych nasion. W tej chwili poszukuję wyjątkowych odmian. Mój przyjaciel doradził mi, żebym zajrzał na dział www o nazwie: sklep z nasionami marihuany. On tam najczęściej zagląda, kiedy pragnie coś zamówić. Możliwe że skorzystam z jego porady.

4

Ogromnie dziękuję za powyższe uwagi! Z pewnością zaznajomię się z proponowanymi przez Was egzemplarzami nasion, jak mi.in sensi seeds. Bez cienia wątpliwości moje zbiory będą o nie powiększone. Pozdrawiam gorąco oraz chcę życzyć skutecznego powiększania kolekcji!