1

Temat: Sposób na "małego"

Hej. Trochę się zastanawiałem, lecz w końcu zdecydowałem, aby zwrócić się z zapytaniem do innych forumowiczów w dość ważnej dla mnie kwestii – tzn. jakiego rodzaju metodami najkorzystniej powiększyć swoją „męskość”? Przeglądałem oferty typu środki na powiększenie penisa bądź też np. Penilarge opinie, jednak nie mam pojęcia na co się zdecydować. Proszę o pomoc!

2

Odp: Sposób na "małego"

OK. Użyłem, powiekszylem, zwyciężyłem. Efektów szkodliwych nie odnotowalem. Członek działa bezawaryjnie. Kupiłem ekstender, a terapie wzmocniłem odpowiednim żelem. Bezboleśnie, niedyspozycji, efekty widoczne w niedługim czasie. Produkty kupiłem internetowo bodajże przez sklep internetowy penilarge.pl/opinie.php Nadali to w dyskretnej paczce, nie było wstydu. Póki co nowe wymiary zostały. big_smile

3

Wstyd, czy rzeczywiście nie macie bardziej wyrafinowanych problemów niż wyrzucanie: czy można powiększyć penisa ? Zapisuję się na forum i nagle coś takiego. Normalny facet musi pracować, a nie ronić krokodyle łzy w necie, normalnie witki opadają. Do kieratu, a nie przed pc beczeć. Żegnam.

4

czekany przez wszystkich hejt: MAAAACIE MAŁEEGO HAHA!!!!!! NIEZŁE JAJA! to by było na tyle big_smile niniejszym kilka słów na pocieszenie: powiększyć penisa wcale nie musi być waszym celem za wszelką cenę. pracujcie nad techiką – strasznie lubimy różnorodność i podnieca nas fajna gra wstępna!

5

tak czytam skuteczne powiększanie penisa … zastanawiałem się kiedys tam tym. z tym że zakupy w sieci to wszystko to była wtedy nowość. było to tak. poszedłem do apteki i konspiracyjnie pytam pani farmaceutki: coś na powiększenie penisa? kobita albo była przygłucha, albo zbulwersowana, albo chciała mnie zmieszać z błotrm i tysiąc razy pytała CO?. zarumieniony uciekłem z apteki. przez internet to jest pełna dyskrecja.

6

Dziękuję za zamieszczone odpowiedzi. Fajnie jest dowiedzieć się, że nie wyłącznie ja mam tego rodzaju problemy. Na pewno przyjrzę się dokładniej polecanym mi ogłoszeniom w kwestii Penilarge tabletki. Uważam, że wyszukam tam rozwiązania najlepsze dla moich oczekiwań. Cześć!