Temat: Sprzęt na przejażdżkę

Sporym zdziwieniem jest dla mnie rower Trek Madone 4.5 - mutant górala z kolażówką. Ekstra! Szybkość jakie zdobywa dzięki aerodynamicznej konstrukcji… cudo! Chcę to kupić! Sądzę że będzie super na każdy sezon! A pasjonatom miastowej jazdy mógłby spodobać się lżejszy rower Cannondale Bad Boy. Dizajn ma dobry. Podobno już są w PL. Zastanawia mnie jaki jest koszt i czy więcej niż np. w na Wyspach.

2

Odp: Sprzęt na przejażdżkę

A co myślicie nt. Cannondale Trail SL 4? Ktoś ma? Albo o modelu Trek Madone 4.7 Sprawdzam asortyment z dwukołowcami jako że marzy mi się nowy. Najistotniejsze są opony zaadaptowane do dzikich stepów itd. i by pojazd był mimo to możliwie lekki. Planuję wyruszyć trochę Europy także… Gwoli wyjaśnień eskapada będzie trwała parę miesięcy. Możliwe nawet, że będą pierwsze przymrozki. I tak… przeglądam rowery dalej. Siemano!

3

Odp: Sprzęt na przejażdżkę

Bez liku ludzi sądzi, że nie ma znaczenia jaki zamówimy rower. To nie jest prawdą, bo każdy z tych typów inny i dlatego musimy dobrać dla siebie właściwy. Jakiś czas temu szukałem dla siebie profesjonalnego roweru. Nawet idąc ulicą dostałem broszurkę zatytułowaną Cannondale Scalpel. Powiem, że gdy zajrzałem na stronę internetową napisaną na tej kolorowej ulotce, to odnalazłem tam co niemiara fachowych propozycji rowerów. Jednakże moim zdaniem najlepszym rowerem dla mnie był Trek 3900 Disc. Zakupiłem go i po pięciu dniach pedałowałem już po szlakach. Przyznam szczerze, że jestem usatysfakcjonowany z takiego rozwiązania. Chyba w następny weekend wezmę taki rower mojej partnerce, to będziemy razem jeździć. ; )