Temat: Wszystko dla dzidziusia

Co niemiara osób zamawia praktyczne prezenty. Na pewno jest to świetny pomysł, ale nie w każdej chwili, gdyż takiemu czteroletniemu dziecku nie podarujemy wózka, gdyż ono tym nie będzie zainteresowane. W tej sprawie dla takiego dzieciaczka ekstra podarkiem będzie huśtawki dla dzieci. Jeżeli chodzi o upominki dla maluszków, to na przykład Fisher Price huśtawka będzie świetnym rozwiązaniem. Jeżeli chodzi o podarowywanie, to ja jestem w tym najlepsza. Przenigdy jeszcze nie spotkałam się z jakąś osobą, która by nie była zadowolona z mojego prezentu. ; )

2

Odp: Wszystko dla dzidziusia

Na ten moment odnajdziemy bez liku ciekawych pomysłów na upominek dla malucha. Nie ważne czy to chłopak bądź też dziewczyna. Niedawno wybierałam się na urodziny do mojej znajomej syna. Dlatego kupiłam dla Adrianka klocki Lego. Uważałam, że to dobry pomysł. Jak się z czasem okazało szkrab był tak zadowolony, że wycałował mnie za wszystkie czasy. Zaś wczoraj byłam w odwiedzinach u mojej kuzynki córeczki i dla niej zamówiłam laktator BabyOno. Doszłam do wniosku, że to bez wątpienia Kindze w przyszłości się przyda. Ogólnie Marta była zachwycona, gdyż wspominała, że chciała coś takiego zamówić. Ba! Jednak mam nosa do prezentów. : P

3

Odp: Wszystko dla dzidziusia

Fajnym rozwiązaniem na podarek może okazać się coś takiego jak zabawki do kąpieli. Niedawno byłam w odwiedzinach u mojej kumpeli syncia. Miałam świadomość, że przyda jej się użyteczna rzecz, no więc wybrałam coś takiego. Za kilka dni wybieram się na roczek mojego bratanka. Wczoraj poszukiwałam pomysłu na upominek. Ku mojej radości rozwiązałam go szybko. Kupiłam nosidełka dla niemowląt. Wydaje mi się, że na pewno to będzie ekstra prezent. Ja zawsze staram się kupować coś pożytecznego, jak nie wózek to jakąś edukacyjną zabawkę. Takie rzeczy przydadzą się na długi czas.