1

Temat: Gdzie dostanę pudła?

Pozdrawiam wszystkich zgromadzonych, pragnąłbym się wywiedzieć czy znacie jakąś niedrogą firmę gdzien dostane pudła do przenosin do nowego apartamentu. Wspisywałem do internetu takie sformułowania jak wytrzymałe torby papierowe poznań i opakowania na gadżety reklamowe poznań, ale bez rewelacji. Podeślijcie mi coś bo tkwię stale w punkcie wyjścia.

2

Odp: Gdzie dostanę pudła?

Takie akcesoria są wg mnie spoko. Fajne ozdobienie to podstawa handlu, stąd nie należy oszczędzać i ładować produkt w zwykłą folię. Własne pudełka wyszukałem po sformułowania opakowania na gadżety reklamowe poznań + kaszerowane opakowania kartonowe poznań (za każdym razem szukam dwubiegunową). Wedle prognoz, rentowność skoczyła smile A co do przeprowadzek, to sądzę, że najmądrzej rozglądać się również w tego rodzaju przedsiębiorstwach, bo jakoś po zsypach komunalnych łazić nie przystoi wink

3

Moją spółkę zaopatrzyłem w kartoniki reklamowe za przyczyną znajomego, który wysłał mi wiadomość z hasłem: opakowania ozdobne. Sporo tam zamieszczono informacji, fajnych zdjęć i odnośników, toteż odwiedziłem może 5 serwisów i wybrałem opakowania tekturowe na komsetyki. Ruch był do rzeczy, bo na dany moment nie uskuteczniamy na zakładzie prowizorki a puszczamy kontrahentom artykuły w fajnych pudełkach. Aczkolwiek względem przeprowadzek nie popiszę się wiedzą smile

4

Dziękuję dyskutującym w tredzie, ja szukam obecnie opakowania na nagrody i odznaczenia, ale dostrzegam, że jednak przydałoby się nabyć dodatkowo kilka innych wariantów opakowań na dalsze ewentualności. Bankowo uwzględnię wasze sugestie w przyszłych zakupach. Jeszcze raz dzięki. 3majcie się.