1 Ostatnio edytowany przez malinowy król (2014-01-10 09:35:41)

Temat: Gąsienice gumowe

Serdecznie witam wszystkie osoby mające firmy jak i forumowiczów, którzy nie prowadzą własnej działalności gospodarczej. To co mnie w tym momencie interesuje to nabycie gąsienic gumowych.Na razie to, choć zazwyczaj potrzebuję zamienników odmiennego typu. Jeżeli ktos z Was zna sie na sprzecie budowlanym napiszcie prosze jaki sklep internetowy rekomendujecie.

2

Odp: Gąsienice gumowe

Przygotowania do Bożego Narodzenia skończone. Dlatego doszłam do wniosku, że zaloguję się na forum dyskusyjne dla rozrywki, ale patrzę, że tu takie przynudzanie. Nie każdy zna się na częściach do maszyn budowlanych. Bo co ja mogłabym powiedzieć o rolkach Komatsu ? Zamówić i zmienić. Z resztą nie wiem. Wychodzę stąd!

3

Ja mówiłem mojemu szefowi, aby kupił solidne części Liebherr, lecz oczywiście nie wysłuchał mnie. Teraz ciągle coś się psuje. Gdyby choćby odrobinę liczył się z moją opinią, zupełnie odmiennie prezentowałaby się sytuacja w przedsiębiorstwie.

4

Sporo zmian jest teraz w mojej spółce i chyba wszystko idzie ku lepszemu : ) Do spółki przychodzą teraz praktykanci i służą nam pomocą. Jednakże czasem nie potrafią połapać się w tej robocie. Ostatnio jeden stażysta zapytał się mnie o wytrzymałe części zamienne komatsu.