Temat: Przewodnik po starej Warszawie

Multum osób decyduje się na skorzystanie z pomocy przewodnika. Tak zobaczą wszystkie ważne miejsca w metropolii. Ja również sądziłam, że to super pomysł. Takie oprowadzanie po Warszawie historycznej dało mi sporo. Z pomocą przewodnika ze strony klimatwarszawy.pl/wycieczki-po-warszawie/ zyskałam mnóstwo interesujących wiadomości o Warszawie, jak też okolicach. Przyznam, że od dawna tak świetnie nie bawiłam się na takiej wycieczce. Mimo tego, iż pobolewały mnie nogi od spacerowania, to byłam zadowolona. Uważam, że jeśli ktoś chce zapoznać historię Warszawy, to na pewno musi zabrać ze sobą fachowca. tongue

2

Odp: Przewodnik po starej Warszawie

Obecnie bardzo popularnym wyrażeniem pośród zwiedzających jest coś w rodzaju jak przewodnicy warszawa. Początkowo byłem zszokowany, gdyż nie myślałem, że nieformalnie można wynająć przewodnika. Zawsze uważałem, że przewodnik jest dla wypraw dydaktycznych. Lecz dwa miesiące temu byłem w stolicy. Jechaliśmy tam z przyjaciółmi. Mój przyjaciel dał pomysł, byśmy wzięli pilota. Wyszło, że to super rozwiązanie. Z pomocą jego zwiedziliśmy wszystkie istotne miejsca, a oprócz tego usłyszeliśmy ich historię. Przyznam, że to była najlepsza wycieczka. big_smile

3

Odp: Przewodnik po starej Warszawie

Powstało sporo miejsc, które warto zwiedzić w stolicy. O większości wiemy, ale również są takie o których multum osób zapomina. Więc wtedy doskonałym patentem są wycieczki po Warszawie z doświadczonym przewodnikiem. Korzystałem z takiej propozycji dostępnej na stronie pod adresem klimatwarszawy.pl/zwiedzanie-z-przewodnikiem/ i przyznam szczerze, że takim sposobem poznałem super Warszawę. Sam byłem zaskoczony, że jest tak dużo znaczących miejsc o których nie mówi się. Byłem zachwycony tą podróżą. Myślę, że za rok zabiorę moje pociechy do metropolii i wtedy również weźmiemy przewodnika, by mógł im dokładnie opowiedzieć o stolicy. big_smile