Temat: Kwiaciarnie działające w internecie

Kwiaty powinny dostawać tylko panie. Kwiatami obdarowuję moją żonę. Troszczę się o to, by co jakiś czas dostała kwiatki. Dlatego ten temat mnie nie ciekawi, ponieważ kiedy ja pragnę dać jej bukiet to korzystam z przeglądarki sieciowej, w której poszukuję kwiaciarni wysyłkowych w Szczecinie, gdyż tutaj żyjemy. Piszę: kwiaciarnie działające online w Szczecinie i problem rozwiązany. Dlatego ja Wam nie pomogę. Musicie sobie radzić sami. Trzymam kciuki. Spadam stąd. Pa! 

2

Odp: Kwiaciarnie działające w internecie

Bukiety wysyła się do różnych ludzi, ale najczęściej do najbliższych. Ja już od jakiegoś czasu mieszkam za granicą. Niestety na razie nie mogę przyjechać do Polski, a mojemu przyjacielowi urodził się syn. Bardzo zależy mi na tym, by Kuba miał świadomość, że cieszę się jego szczęściem. Dlatego doszedłem do wniosku, że tu ciekawym pomysłem byłoby wysłanie jakiś kwiatów oraz upominku. Z tej racji zacząłem poszukiwania w Internecie i pod wyrażeniami:  wysyłka kwiatów  znalazłem wiele ciekawych propozycji. Zakupiłem bukiet kwiatowy i w ciągu tygodnia dotarł on do jego mieszkania. Wiem o tym, ponieważ dzwonili do mnie dziękując mi. Fajna sprawa te przesyłki kwiatków.

3

Kwiaty można dać każdemu. Jestem działaczką w Samorządzie Klasowym. Jestem matką 11letniej dziewczynki i z okazji zakończenia roku szkolnego wraz z rodzicami innych dzieci dla dyrektora, jak też opiekuna klasy kupiliśmy przepiękne  kompozycje kwiatowe. Uznaliśmy, że to Bardzo miły upominek ze strony rodziców za troskę o nasze dzieci. Pan dyrektor oraz opiekunka byli Bardzo zadowoleni z takich prezentów. Z tej przyczyny ja myślę, że bukiety można dawać każdemu. Nie ma na to reguły.

4

Moim zdaniem to można dać każdej osobie taki prezent. Myślę, że on da wiele uśmiechu. Tak było w moim przypadku, kiedy na 2 rocznicę ślubu dostałam cudowny kosz upominkowy z ogromnym misiem. Coś pięknego. Sądzę, że takie kosze upominkowe dają naszej ukochanej, babci bądź też innej ważnej dla nas osobie dużo uciechy i uśmiechu. Ja byłam zachwycona. To wspaniałe uczucie kiedy otwierasz drzwi, a tam stoi kurier z takim upominkiem. ; )