Temat: Przydatne materiały promocyjne dla klientów

Witajcie! W niedługim czasie zamierzam zakupić materiały promocyjne dla klientów mojego sklepu. Zastanawiam się, czy sensownym pomysłem będzie zamówienie kalendarzy książkowych, których zdjęcia z hasłem kalendarz 2016 widziałam właśnie w Internecie. Takie terminarze są bardzo przydatne, ale nie jestem pewna, czy są efektywną formą reklamy. A wy jak uważacie?

2

Odp: Przydatne materiały promocyjne dla klientów

Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, poszukujące sposobu na efektywne reklamowanie się, namawiam do zapoznania się z propozycją wykonawcy różnego rodzaju kalendarzy reklamowych. Propozycja jest dość szeroka, ponieważ zawiera zarówno terminarze ścienne, jak i skórzane. Stąd też w reklamach tego wykonawcy pojawiają się takie wyrażenia, jak np. kalendarz na 2016. Szczegóły dotyczące projektów można natomiast odnaleźć na stronce www shopu Reklamowe Kalendarze reklamowe-kalendarze.pl/ Propozycja skierowana jest zarówno do firm, instytucji, jak i osób indywidualnych.

3

Nie zaprzeczę, iż kalendarz to fajny gadżet promocyjny, nawet sama raz wyszukałam coś teges pod keywordem kalendarze książkowe producent, lecz oby drukarnia się nie pomyliła i logo firmowego nie nadrukowała na obrazek zupełnie niezwiązany z działalnością firmy!

4

Posiadając Internet, co za kłopot przepatrzeć sobie witryny z materiałami reklamowymi. Jak potrzebujesz nabyć kalendarze w hurcie, to przewertuj zasoby Internetu pod hasłem „od producenta. Hehehe, tylko nie zapomnij podać drukarni logo swojej firmy.

5

Jest wiele różnorodnych produktów promocyjnych dla potencjalnych klientów, chociażby ulotki. Duża część kupujących niestety je wyrzuca bądź nie wiedzą, gdzie je schowali. Dlatego warto mieć coś, co pozostanie z nimi nieco dłużej, co mogliby zawiesić na ścianie czy umieścić na biurku. Mam tu na myśli różne kalendarze. Mnie najbardziej podobają się kalendarze piramidki. Oglądałam ich reklamę z hasłem kalendarze biurkowe i uznałam, iż dobrze będzie je zamówić dla moich klientów.

6

Dla mnie godną polecenia propozycją materiałów promocyjnych dla różnych biur są terminarze jednoplanszowe, które zajmują sporo przestrzeni na ścianie, a tym samym przykuwają uwagę. Klienci, którzy zerkają na taki kalendarz, momentalnie przyuważają znajdujące się tam logo firmy. Niedawno oglądałam w necie reklamę tego typu terminarzy z wyrażeniem kalendarz i prawdopodobnie zamówię właśnie takie druki na zbliżający się rok.

7

Interesujące propozycje materiałów reklamowych, zobaczyłem wszystkie i ostatecznie postawiłem na kalendarze spiralkowe dla moich klientów. Wam też polecam zapoznać się z takim zagadnieniem, wrzucając w wyszukiwarkę takie hasło, jak np. spiralowany. Te kalendarze są dosyć tanie, a ładnie wyglądają na ścianie. Do widzenia!