Temat: W jakim kraju wypoczywaliście?

Witka :-) Poszukuję obiecującego pomysłu w sprawie wyjazdu wakacyjnego. Biorę pod uwagę koncepcje typu " wycieczki uganda" i inne nieco mniej egzotyczne destynacje - ot, przykładowo wykupienie niedrogiej wycieczki objazdowej po Portugalii. A jakiego rodzaju Wy posiadacie wakacyjne przeżycia? W jakim kraju wypoczywaliście?

2

Odp: W jakim kraju wypoczywaliście?

Ja również już główkuję o przyszłorocznym wypoczynku i rozważam dwutygodniowe wycieczki objazdowe do Turcji albo opcjonalnie będzie to: wycieczka chiny w niskiej cenie. Mam już kilka ciekawych ofert, które wytrzyma mój portfel. Nie mogę sobie wyobrazić siedzenia w mieszkaniu, kiedy do zobaczenia jest tyle fajnych zakątków na świecie.

3

Turystyka to moje hobby, dodatkowo mam to szczęście, bo urlop spędzam jak dotąd w innym miejscu. Poprzednie urlopowe dni aranżowałam parę miesięcy. W internetowym dzienniku podróżniczym w zakładce rewelacyjne wycieczki do hiszpanii wrzucono nietypową fotorelację z tamtego miejsca, aczkolwiek wtedy przekonała mnie lotnicza wycieczka na Kubę smile Było świetnie.

4

Moje największe marzenie też brzmiało: indie wycieczki last minute smile Wyszukanie pasującej mi oferty nie było łatwe. Dopiero pewien link mnie zainteresował. Ciekawią mnie dawniejsze cywilizacje, a ten kraj jet w tym sensie idealnym miejscem na poznanie ich. Możliwość zobaczenia świątyni miłości Tadż Mahal albo Red Fort w New Delhi bądź pozostałych zabytków wybudowanych przykładowo przez Mogołów jest nie do opisania. Tutaj miesza się wiele kultur. To jak do tej pory moje najbardziej udane wakacje. Chcę już w najbliższym czasie zaplanować następny wypoczynek w jakimś miejscu poza Polską. I chyba ponownie zdecyduję się na ofertę LogosTour. Obliczam teraz wydatki wink - może wypali wypad do Ameryki Południowej… smile

5

Kocham lato, mam szansę, by wtedy zwiedzać oraz nurkować. Jak dotąd wszakże mogłam eksplorować tylko kraje europejskie. Fascynują mnie wobec tego inne kraje, z tego powodu marzę, by polecieć dalej. W broszurach turystycznych pod hasłem wycieczki first minute do Brazylii, namierzyłam interesujące mnie kierunki:)

6

Mój urlop nie doszedł do skutku w wyniku rozmaitych przyczyn sad Robię więc plan następnych wczasów, czyli oferta tygodniowej wycieczki do Bhutanu, czyli kierunek na Himalaje smile Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to daleko, ale mnie strasznie pociąga smile Obejrzeć przykładowo stolicę Thimphu, bajeczne wzniesienia … Myślę, że będzie to największa przygoda mojego życia smile

7

Wow! Rewelacyjne lokalizacje zobaczyliście - obłędne! To naprawdę poszukam na Sieci używając wyrażeń typu wycieczki Kuba czy też zarezerwuję wycieczkę na Kostarykę z przewodnikiem na  Jestem zobowiązany za wszystkie historie - widać, iż podróże to też Wasze hobby. Dobrego tygodnia!