Temat: Jaki rodzaj opakowań wybrać?

Witajcie! Myślę, w jakie opakowania opłaca się zainwestować, żeby pakowane przez moją firmę produkty żywnościowe jak najdłużej pozostawały zdatne do spożycia. Dowiedziałem się, iż praktycznym rozwiązaniem mogą być stojące torebki z folii z dnem typu doypack. A według Was doypack to dobre rozwiązanie czy może macie inną propozycję?

2

Odp: Jaki rodzaj opakowań wybrać?

Serdecznie namawiam do zaznajomienia się z asortymentem sklepu online Moderno Mundo doypack-sklep.pl/pl/c/WORKI-PLASKIE/14 który ma na stanie wytrzymałe i dobrze wyglądające woreczki foliowe do pakowania produktów spożywczych i chemicznych. Opakowania te mogą być używane zarówno w zakładach produkcyjnych, jak również w domach. Zostały one wyprodukowane na bazie wielowarstwowych tworzyw, m.in. metalizowanych. W asortymencie e-sklepu znajdują się też zrobione z folii barierowej gładkie worki do pakowania próżniowego, które posiadają wymagane atesty.

3

Postanowiłam, iż muszę zainwestować w foliówki, które przedłużą jakość dystrybuowanych w moim sklepie kaw. Chyba kupię wytrzymałe opakowania doypack, bo dowiedziałam się, iż chronią towary przed czynnikami zewnętrznymi. Ponadto są efektowne smile

4

Przypuszczam, że sporo osób, tak sprzedających, jak i klientów, miało styczność z saszetkami doypack, tylko że wielu spośród nich nie wiedziało, że tak się nazywają. Jestem pewna, iż opłaca się je nabyć w dużej ilości i wkładać w nie artykuły spożywcze. Poza tym są odpowiednie do przechowywania produktów kosmetycznych. Znajdujący się w nich towar dobrze prezentuje się na wystawach sklepowych.

5

Jeżeli o mnie idzie, to zagadnienie opakowania doypack jest mi znane od dawna. Zamawiam opakowania stojące typu doypack, ponieważ świetnie chronią znajdujący się w nich towar przed wilgocią. Jest to zdecydowanie opłacalne, gdyż nabywcy są usatysfakcjonowani praktycznością torebek i jakością sprzedawanych przeze mnie artykułów.

6

Jak dotąd byłem przeciwny niewielkim nawet inwestycjom pieniężnym w worki foliowe, aczkolwiek na szczęście moja inteligentna partnerka postawiła na swoim i je kupiła. Rzeczywiście powinienem zaświadczyć, że w naszej specjalności spożywczej, wydłużona "ważność" jest w cenie.

7

Dziękuję za ciekawe wskazówki, doradziliście mi, aby zdecydować się na przeznaczone dla pakowarek zewnętrznych worki foliowe, które są odpowiednie do przechowywania np. produktów mięsnych oraz kwaszonych. Co istotne, są one bezpieczne dla umieszczonej w nich porcji jedzenia. Na razie!