Temat: Zegarek jako szykowny dodatek

Dla mojej skromnej osoby zegarek to przede wszystkim ozdobny dodatek smile Jeśli chodzi o markę, to ja obstawiam: zegarki diesel. Mam garść modeli, które noszę do różnych rzeczy. Choć nie zaprzeczam, że ostatnio spodobały mi się również oryginalne zegarki Pierre Cardin. Spuentowałbym to tak: nieulegająca presji czasu klasyka. Nie zwróciłem uwagi wcześniej, że część modeli tej firmy posiada np. tarcze wyłącznie z dwiema rzymskimi cyframi: na godzinie 12 i 6. Taka ciekawocha wink Może ktoś będzie zorientowany, w którym miejscu najlepiej je kupić?

2

Odp: Zegarek jako szykowny dodatek

Jak chcesz dowiedzieć się jakie zegarki dla mężczyzn są aktualnie trendy, to kliknij na witrynkę Egtime egtime.pl/firm-pol-1432917628-DIADORA.html Za każdym razem mam kłopot z trafieniem w gust mężczyzn. I w takiej sytuacji poszukuję pomocy w internecie wink A jeśli chodzi o modne i luksusowe zegarki damskie znalazłam kilka witryn, które można sprawdzić. Mogę przesłać namiary do nich. Nie wiem jak inni, lecz ja zegarek traktuję głównie jako ozdobę dostosowaną do stylizacji. Dlatego posiadam parę czasomierzy, aby móc w czym wybierać wink Na marginesie zegarki projektowane przez markę Guess są eleganckie i mają nietuzinkowe wzory. W tych zegarkach podoba mi się to, że mieszają różnego rodzaju materiały: skórę, metale szlachetne etc. Są przez to nietuzinkowe.

3

Nigdy ostatecznie nie wiem, które zegarki teraz się zakłada wink Ale może ktoś inny nam poradzi? wink A ja natomiast szukam dla siebie kolejnego eleganckiego zegarka marki Hugo Boss Lubię tę markę od pewnego czasu – od obuwia po zegarki. Mam swój sposób ubierania się, a Hugo Boss do niego pasuje idealnie. Produkują czasomierze ponadczasowe. Zachwycają mnie każdorazowo swoim wyglądem, dlatego, że projektanci dbają o każdy detal. Przykładowo zegarki damskie mają oryginalne bransoletki. Jeśli chodzi o czasomierze męskie, to bardzo lubię wykonane ze stali koperty i paski ze skóry - ciemne.

4

Moim zdaniem w modzie są aktualnie kwarcowe luksusowe zegarki, które na szczęście nie wszędzie są drogie. W sieci da się wyszukać takie sklepy, które oferują wysokiej jakości czasomierze w niewygórowanych cenach. Jednym z takich sprzedawców jest Egtime.pl, prezentujący na swojej witrynie internetowej szeroką ofertę zegarków uznanych światowych marek. Ja zamówiłam tam bardzo oryginalny damski zegarek, który zwraca uwagę moich znajomych swoim wyszukanym wzornictwem i precyzyjnym wykończeniem. Jego cena wyniosła mniej niż 400 zł.