1

Temat: Szukam sprawdzonej firmy od ściągania długów od kilku dłużników.

Witam serdecznie, potrzebuję pomocy w odzyskaniu pieniędzy od kilku dłużników. Zależy mi, żeby to zrobił specjalista, bo już sam wszystkiego próbowałem...

2

Odp: Szukam sprawdzonej firmy od ściągania długów od kilku dłużników.

Jasne, że samemu jest ciężko, nie ma co się męczyć jak można to komuś zlecić. Ja też tak zrobiłem, zapytałem w banku i mi polecili prawnika.

3

To ile jest tych dłużników to chyba nie robi takiej różnicy, bo ja też miałam kilka osobnych długów. Najwięcej info znalzałam na tej stronie vindicat.pl/faq/jak-odzyskac-dlug/ i skontaktowałam się z nimi, żeby mi pomogli w założeniu konta w systemie dla wierzycieli. Szczerze w sumie nie interesowałam się jakoś mocno całym procesem bo mnie tą firmę ktoś też polecil i wiedzialam, że można im zaufać.

4

A ja myślę, że lepiej to zrobić na własną rękę, bo to i tak nieprzyjemy proces i po co komuś robić problemy większe, skoro już ma długi i tak. Pomyślcie jak ci ludzie się czują jak im ktoś obcy wydzwania czy coś.

5

Gdyby to było takie proste już bym miał pieniądze z powrotem. Nie to, ze nie dbam, żeby to było po ludzku ale chcę specjalisty bo to w koncu moja kasa!

6

Racja, jak samemu się próbuje po dobroci to zazwyczaj za przeproszeniem g. z tego wychodzi. Choćby dlatego, że ekspert ci może wytłumaczyć w jaki sposób działa windykacja i co musisz zrobić krok po kroku. Jeśli nie studiowałaś czegoś z finansami, skad masz to niby wiedzieć sama...

7

Ja też akurat miałam do czynienia z panią z Vindicat i było w porządku, także mogę polecić. Najważniejsze że prosto mi to wszystko wyjaśniła i szybko odzyskałam co moje.