Temat: Czy ktoś się spotkał z tym sklepem internetowym ?

Hej znajomy mi tu poleca taki sklepik online studio-dekoracji.com.pl/. Ogólnie z jego zamówieniem było wszystko w porządku ale może ktoś jeszcze ma jakies doświadczenia? Bo zawsze sie boje tak w ciemno kupować od nieznajomego

2

Odp: Czy ktoś się spotkał z tym sklepem internetowym ?

O czym ty gościu mówisz? Pierwszy raz ze sklepu internetowego kupujesz czy co???

Haha no właśnie? Sklep jak sklep, sprzedaje różne rodzaje naklejek ściennych, nie wiem, o co wielkie halo? Ładne dekoracje i tyle. A jak sklep funkcjonuje, kolega kupował, no to chyba znaczy że nie oszuści nie?? Więc po  co siać ferment

4

O Jezu teraz się wszyscy czepiacie. No nie wiem, mam jakieś złe doświadczenia z kupowaniem przez internet. Pewnie to jest rzeczywiscie uczciwy sklep no ale zapytac chyba można co?? Czy też już nie?? ogólnie to szukam prezentu dla żony żeby jej zrobić niespodziankę. Coś ładnego do salonu, jakiś na przykład obrazek z sarenkami czy cuś.

5

No to jak takiego czegoś szukasz, to dobrze trafiłeś. Takie obrazki się na pewno spodobają każdej kobiecie smile Skarb mieć takiego męża smile Więc panowie, nie jechać mi tu po koledzee, bo chce żonie coś ładnego kupić a to go rozgrzesza z nie wspołczesnego strachu przed zakupami w necie smile

6

Hehe panowie zazdrośni czy jak? smile))) Nic się chłopie nie bój, ja tu kupowałam szablonik dekoracyjny i jestem bardzo zadowolona. Przesyłeczka przyszła dosłownie po trzech dniach i wszystko się zgadzało, dostałam co zamówiłam. studio-dekoracji.com.pl/7-szablony-malarskie Któryś wzór stąd wybierałam, z tego co pamiętam

7

No to kupuj chłopie. Skoro kobietki polecają. Ja tam nie jestem fanem, ale dużo ludzi ma.