Temat: Jakie kupić meble łazienkowe?

Poszukuje jakiś ciekawych mebli do łazienki bo moje są już stare, dość zniszczone i dlatego trzeba je wymienić. Szukam czegoś online bo mieszkam w małej miejscowości gdzie sklepów z tego typu rzeczami nie uświadczę.

2

Odp: Jakie kupić meble łazienkowe?

tez mieszkam w małej miejscowości w której nie ma nawet sklepu z ciuchami, więc kochana znam ten ból. Gdy ja szukałam mebli do łazienki to kupiłam je tutaj e-budujemy.pl/meble_lazienkowe,6525k i byłam zadowolona. Tobie tez polecam przejrzeć ten sklep bo mają dość fajne oferty.

3

Dzięki! O coś takiego mi właśnie chodziło!

4

Wybaczcie, że tak z butami wjeżdżam w nieswój topicale przejrzałem ten link z meblami i wpadły mi w oko e-budujemy.pl/plytki_hiszpanskie,5612k strasznie spodobał mi się ich wzór ale jak jest z ich wytrzymałością ?

5

Z wytrzymałością ok nie różni się ona w ogóle od innych płytek w podobnym przedziale cenowym. Pozdro.

6

To znowu ja! Pomyślałam, że również i zmywak wymienię i spodobały mi się mineralne e-budujemy.pl/zlewozmywaki_mineralne_deante,10003k ale jeszcze nie widziałam takich na żywo, są one wytrzymałe i ogólnie ok ?

7

Tak są ok, bardzo wytrzymałe do tego moim zdaniem ładniejsze od tych metalowych.