Temat: Czy warto korzystać z firm cateringowych?

Pytanie jak w temacie, czy catering to dobre rozwiązanie ? Zastanawiam tak się nad tym. Czy są tam kontrole sanepidu i czy jedzenie jest dobre ?

2

Odp: Czy warto korzystać z firm cateringowych?

Oczywiście, że są. Aby otworzyć taką firmę trzeba przejść wiele kontroli i dostać wiele zaświadczeń. Mogę Ci nawet powiedzieć, że jedzenie z cateringu jest bardziej pewne jak z budki z hot dogami na dworcu lub gdziekolwiek indziej wink

3

Pytam ponieważ koleżanka dostała maila o treści dobry catering dietetyczny Poznan i zastanawia się czy nie skorzystać z oferty ich diety. Mają tez podobno możliwość skomponowania swojej własnej. Ja zawsze uważałem, że to jedzenie jest wątpliwej jakości.

4

Ja obiadki jadam z firmy cateringowej w pracy i bym nie powiedział, że to jedzenie jest wątpliwej jakości. Smakuje jak domowe i zawsze świeże.

5

Moim skromnym zdaniem catering dietetyczny to świetne rozwiązane dla osób zapracowanych ale takich które dbają o swoją dietę. Więc koleżanka nie powinna się niczym przejmować i jeżeli taka oferta jej odpowiada to z niej skorzystać. Sam tez się nie martw, takie firmy mają częste kontrole sanepidu i nie ma opcji aby zatruć się jedzeniem albo coś.