Temat: Wzrost liczby klientów

Dzień dobry. Znów tu jestem : D. Ostatnio tak mnie zaciekawiły przeróżne zdania, iż postanowiłam tu zajrzeć ponownie. Mój kolega zaoferował mi pozycjonowanie strony google. Wspomniał mi, że dzięki tego typu zabiegowi ma wzrosnąć ilość potencjalnych nabywców mojej firmy. Może ktoś wie więcej na temat takich ofert?

2

Odp: Wzrost liczby klientów

Tyle razy starałam się wraz z małżonkiem wypromować własny biznes w Internecie, jednak wszelkie rozwiązania okazywały się być mało skuteczne. Podobno kapitalnie sprawdzają się różne spółki, które mają w ofercie pozycjonowanie. Z tej przyczyny rozpoczęłam swoje poszukiwania w Internecie. I udało mi się, ponieważ wpadłam na pewną witrynę sieciową, która należała do firmy Tense. Skorzystaliśmy i warto było, ponieważ profesjonaliści zatrudnieni w Grupie Tense świetnie wywiązali się z własnych zadań. Byliśmy pod dużym wrażeniem ich dużej wiedzy, w szybkim tempie również obroty naszej spółki wzrosły.

3

Czy można zmienić temat tej pogawędki? Ja tu przyszłam, żeby poczytać o interesujących oraz śmiesznych sprawach, a nie o takich świadczeniach jak optymalizacja strony. To mało ciekawy temat. Poziom tego forum internetowego spada. Ta gadka w żaden sposób mnie nie interesuje.

4 Ostatnio edytowany przez Illuminati (2014-02-06 12:01:11)

Słuchajcie, moim zdaniem środki finansowe, które przeznacza się na działanie firmy, warto poświęcić także na pozycjonowanie. Wtedy zwróci się to z pewnością z nawiązką. Gdy interesy mi całkowicie nie szły, mój kolega poradził mi, żeby skorzystać z oferty pozycjonowania. Podał mi 2 firmy: ComWeb, jak również Grupa Tense. Na początku nie byłem do tego przekonany, no i oczywiście żal mi było na to środków finansowych. Powinienem się niemniej przyznać, że, przede wszystkim współpraca z spółką Grupa Tense przebiegła wyśmienicie, a efekt ich pracy bardzo mnie usatysfakcjonował. Więcej danych powinno się wyszukać na witrynie internetowej takiej jak ta grupa-tense.pl.