Temat: Gdzie najlepiej zrobić fotoobraz?

Dzień dobry. Jestem zanteresowana zrobieniem footobrazów. Znalazła już kilka firm, które to robią, ale osobiście nie znam żadnej i nie mam pojęcia, której mogłabym zaufać, żeby zrobić, to czego potrzebuję.  To dla mnie dość ważne, dlatego nie chcę, żeby to było zrobione źle. Prezent dla kogoś ważnego.

2

Odp: Gdzie najlepiej zrobić fotoobraz?

Ze swojej strony mogę Ci polecić jedną firmę, w której ja sam robiłem niedawno coś takiego. Jestem bardzo zadowolony, więc mam nadzieję, że mogę polecać dalej i Ty też będziesz zadowolona. Wejdź sobie na stronę decorshop.eu/produkty/fotoobrazy i zobacz, czy interesuje Cię coś takiego. Ja ich znalazłem sam, ale korzystełm już parę razy, więc wiem, że są niezawodni i zrobią Ci to, co chcesz.

3

No, powiem szczerze, że wygląda to bardzo ciekawie. Właśnie takiej firmy szukałam i będę to zamawiała. Ale mówisz, że naprawdę się opłaca? Wysoka jakość, dobrze wykonane, szczegóły dobre?

4

Zrobione idealnie, nie ma się co martwić, że coś im nie wyjdzie. Ale wiesz, dużo też zlaeży od zdjęcia, które im wyślesz, bo jak będzie kiepskiej jakości, to niczego z tego nie wyczarują i tak. Więc wybierz dobre zdjęcie, w dobrej jakości i rozdzielczości, to zrobią Ci produkt taki, o jakim marzysz i nie będziesz miała żadnych problemów z tym, że wina leży po ich stronie. tongue

5

Zdjęcie już mam, zrobione profesjonalnie, więc po mojej stronie problemu nie będzie. Skoro tak ich chwalisz, to jestem pewna, że po ich stronie też nie będzie problemu i wszystko się uda. W takim razie bardzo Ci dziękuję. Już jestem przekonana, że będę u nich to robić, a o tej reszcie, którą znalazłam, to chyba zapomnę. smile