Temat: Gdzie najlepiej zrobić fotoobraz?

Dzień dobry. Jestem zanteresowana zrobieniem footobrazów. Znalazła już kilka firm, które to robią, ale osobiście nie znam żadnej i nie mam pojęcia, której mogłabym zaufać, żeby zrobić, to czego potrzebuję.  To dla mnie dość ważne, dlatego nie chcę, żeby to było zrobione źle. Prezent dla kogoś ważnego.

2

Odp: Gdzie najlepiej zrobić fotoobraz?

Ze swojej strony mogę Ci polecić jedną firmę, w której ja sam robiłem niedawno coś takiego. Jestem bardzo zadowolony, więc mam nadzieję, że mogę polecać dalej i Ty też będziesz zadowolona. Wejdź sobie na stronę decorshop.eu/produkty/fotoobrazy i zobacz, czy interesuje Cię coś takiego. Ja ich znalazłem sam, ale korzystełm już parę razy, więc wiem, że są niezawodni i zrobią Ci to, co chcesz.

3

Odp: Gdzie najlepiej zrobić fotoobraz?

No, powiem szczerze, że wygląda to bardzo ciekawie. Właśnie takiej firmy szukałam i będę to zamawiała. Ale mówisz, że naprawdę się opłaca? Wysoka jakość, dobrze wykonane, szczegóły dobre?

4

Odp: Gdzie najlepiej zrobić fotoobraz?

Zrobione idealnie, nie ma się co martwić, że coś im nie wyjdzie. Ale wiesz, dużo też zlaeży od zdjęcia, które im wyślesz, bo jak będzie kiepskiej jakości, to niczego z tego nie wyczarują i tak. Więc wybierz dobre zdjęcie, w dobrej jakości i rozdzielczości, to zrobią Ci produkt taki, o jakim marzysz i nie będziesz miała żadnych problemów z tym, że wina leży po ich stronie. tongue

5

Odp: Gdzie najlepiej zrobić fotoobraz?

Zdjęcie już mam, zrobione profesjonalnie, więc po mojej stronie problemu nie będzie. Skoro tak ich chwalisz, to jestem pewna, że po ich stronie też nie będzie problemu i wszystko się uda. W takim razie bardzo Ci dziękuję. Już jestem przekonana, że będę u nich to robić, a o tej reszcie, którą znalazłam, to chyba zapomnę. smile