Temat: Jak przygotować rzęsy do przedłużenia?

Sa jakieś specjalne wymogi odnośnie tego jak przygotowac się do zabiegu przedłużania rzęs?

2

Odp: Jak przygotować rzęsy do przedłużenia?

Wiesz nie ma konkretnych z góry ustalonych wymogów, są tylko tzw. dobre rady. Najczęściej dziewczyny mówią żeby uzywac zalotki, nie malować przed zabiegiem swoich rzęs maskara ani tez nie zmywac tuszu mleczkiem do demakijażu bo natłuszcza rzęsy i klej się wtedy dobrze nie trzyma.

3

jak robiłam przedłużanie rzęs metodą 1:1 w Warszawie to kosmetyczka wysłała mi maila jak mam się przygotować przed zabiegiem. Dwa dni przed samym przedłużaniem zrobiła mi jeszcze w cenie czarną hennę na górnych i dolnych rzęsach żeby się lepiej wpasowały kolorystycznie w rzęsy nakładane przy zabiegu, bo jak mi powiedziała rzęsy dokleja się z zachowaniem niewielkiego odstępu od skóry i powiem wam, ze po tych wszystkich zabiegach efekt był niesamowity.

4

Szczęściara, musialas albo pójść do najdrożeszgo salonu w Warszawie, albo miałaś po prostu niesamowitego farta. Tyle razy już zagęszczałam i uzupełniałam rzęsy i nikt mi w cenie nei zrobił henny!

5

Skoro już trafiłem na ekspertki, to powiedzcie mi gdzie mogę kupiś karnet upominkowy dla dziewczyny na zrobienie paznokci żelowych w Warszawie bo nasłuchałem się od niej, że sa piękne, wzmacniają płytkę i jak bardzo atrakcyjnie one wyglądają i chciałbym jej sprawić trochę radości tak bez okazji. smile

6

W zasadzie w każdym gabinecie kosmetycznym są do kupienia karneciki, tylko po prostu musisz zapytać czy wykonują przedłużanie żelem. Swietny pomysł na prezent!