Temat: Czy przy dziecku mogę palić e papierosy?

Witam serdecznie. Już niedługo będę szczęśliwym ojcem małego chłopczyka w zwiazku z czym zacząłem przygotowywac mieszkanie i przede wszystkim siebie na narodziny smile. Na swoje nieszczęście palę papierosy i chciałbym jak najszybciej rzucić. Wiem też że nie mam tak silnej woli zeby zrobic to z dnia na dzien wiec postanowilem ze sprobuje epapierosów. Czy mogę je palić przy dziecku?

2

Odp: Czy przy dziecku mogę palić e papierosy?

Produktem ubocznym spalania w e papierosie jest para wodna wiec teoretycznie mozesz, ale jest to troche nieetyczne. Nie mam na mysli ze musisz sie umartwiac bedac ojcem, ale tak srednio to wyglada jak ojciec pali cokolwiek przy dziecku, tym bardziej ze wiekszosc ;udzi ne orientuje sie co to elektryczny papieros. W kazdym razie dziecku nie zaszkodzi.

3

Nie no oczywiście że nie bede palil bezposrednio przy dziecku. Pomimo ze to oddaje tylko pare to i tak bede to robil w innym pokoju. A gdzie mogę w miare tanio dostac takie urzadzenie?

4

Hej! Jeśli chodzi o papierosy elektroniczne sklep e-mbj.com ma bardzo dobre ceny i cieszy się renomą bo od lat stawia na wysoką jakość. Kupiłem tam swojego pierwszego elektryka i do dziś działa sobie bezawaryjnie. Wiem jak to jest zrezygnować z tradycyjnych papierosów, ale tak szczerze to musze przyznać że dosyć szybko się przyzwyczaiłem. Taka rada z mojego doświadczenia. Jak będziesz zamawiał urządzenie to wejdź sobie jeszcze tu: e-mbj.com/13-akcesoria i weź airflow control który reguluje ilość dymu. Przyda się przyszłemu tacie.

5

Dzięki