Temat: szukam wałków prowadzących

Cześć! Szukam wałków prowadzących, które będą wykonane z najwyższą dbałością o gładkość i precyzję. Szczerze mówiąc szukałem już trochę po internecie, ale do tej pory nic szczególnie nie rzuciło mi się w oczy. Ktoś może wie, gdzie takie znajdę?

2

Odp: szukam wałków prowadzących

A do czego będziesz je wykorzystywać?

3

Do prowadnic ślizgowych, więc będą narażone na duże obciążenia.

4

to najlepiej, żeby były hartowane, bo inaczej to mogą nie wytrzymać, a bez sensu przez cały czas je wymieniać.

5

No tak by było najlepiej wink

6

Witajcie! Jeśli potrzebujesz precyzyjnych wałków hartowanych to zajrzyj sobie na stronę firmy ABcnc. Oferują wałki hartowane indukcyjnie, więc z zewnątrz są twarde, za to środek można łatwo obrabiać.

7

Powiem szczerze, że nie znam tej firmy, dobra jest?

8

Cóż… nie wiem, czy to dobrze o Tobie świadczy, skoro nie znasz jednego z liderów branży, jeśli chodzi o komponenty do maszyn przemysłowych. Z tego co ja wiem, to są szerzej rozpoznawalni na świecie, więc radzę nadrobić braki.

9

Hm… powinno mi być głupio? Nieważne… najważniejsze, żeby były one wysokiej jakości.

10

Żaden element, który u nich zamawialiśmy nie zawiódł nas jeszcze, więc myślę, że i Ty będziesz zadowolony.

11

A co jeszcze mają oni w swojej ofercie?

12

Wiesz, to jest cała hurtownia, to generalnie mają tego naprawdę sporo. Raz, że jest to ogromne przedsiębiorstwo, które samo jest też producentem wielu towarów, dwa, że oferują elementy pochodzące od innych renomowanych wytwórców. Zobacz sobie chociażby na wybór ich śrub kulowych na stronie abcnc.pl/nakretki-i-sruby-kulowe. Myślę, że lepszej oferty tych wałków nie znajdziesz.

13

Skoro tak.. to dzięki wielkie. wink