1

Temat: Alufelgi, za i przeciw.

Chciałbym założyć sobie alufelgi, ale cały czas się waham. Nie jestem po prostu przekonany czy nie wpakuję się w koszta, bo jeśli uszkodzę kołpak to w każdej chwili mogę kupić cały komplet i jeździć dalej. Z drugiej strony felga wygląda bez porównania ładniej i poważniej. Co uważacie za lepsze rozwiązanie?

2

Odp: Alufelgi, za i przeciw.

Wiesz, alufelga zawsze będzie wyglądać o wiele lepiej, poza tym jest bardziej trwała od kołpaków więc nawet jeśli przytrzesz kołem o kreawęznik nic nie powinno się stać. Z dbaniem i konserwacją też nie ma tragedii bo kupujesz odpowiedni płyn, które wcale dużo nie kosztuje i naprawdę rzadko trzeba z niego korzystać.

3

W sumie sprowadza się to do prostego rachunku- jednorazowy koszt pięknego wyglądu samochodu. Parę lat temu zainwestowałem w alusy, uważam że to była dobra inwestycja.

4

Przekonaliście mnie smile. Znacie jakiś niedrogi sklep z dużym wyborem felg?

5

Proszę: xfelgi.pl/info/felgi-aluminiowe-17. Wysłałem Ci 17 bo pasują zwykle do każdego auta i fajnie zacząć od nich swoją przygodę. Oczywiscie jesli masz cos innego na oku to wybierz wedle swojego uznania. Sam najlepiej wiesz w czym do twarzy Twojemu samochodowi.