Temat: Wyposażenie do biurowego ksera

Hej! Jako nowa zarządczyni ksera w naszej pracy zastałam trochę ten gabinecik w opłakanym stanie. Brakuje mi nawet podstawowych artykułów. Dlatego pytanie do Was. Gdzie dostanę wszelkie artykuły biurowe?

2

Odp: Wyposażenie do biurowego ksera

A czego potrzebujesz?

3

Dosłownie wszystkiego. Od taśmy dwustronnie klejącej po sprzęty. Nie wiem, nawet kto zarządzał tym wcześniej, ale podobno wyleciał, więc albo o to wszystko nie dbał, albo coś wynosił. Obstawiam, że jedno i drugie…

4

To spróbuj w sklepie BiuroZakupy. Ja tam kupuję akurat na swoje potrzeby zszywacze i całą resztę, ale z tego co wiem, to zajmują się profesjonalnym wyposażeniem całych biur.

5

A taki sprzęt, jak porządna bindownica też u nich dostanę? Przy czym zależy mi na takiej zwykłej, jak i termicznej. Bo ta, którą zastałam w tej kanciapce, to obraz nędzy i rozpaczy… chyba nią rzucali.

6

Matko, to co się tam u Was działo w tym ksero? Ale tak, dostaniesz. Sam u nich kupiłem w przystępnej cenie jedną. To przy okazji kup sobie może jakąś twardą podkładkę A4 z klipem ? Będziesz mogła sobie zrobić listę osób korzystających pod Twoją nieobecność ze sprzętu. My w pracy mamy coś takiego i jeśli ktoś coś zepsuje, to łatwo od razu do tego dojść.

7

A to nie głupi pomysł, powiem Ci szczerze. No nic… biorę się za zamawianie. Dzięki wielkie, kolego smile