Temat: Inwestycje

Hej. Kiedyś słowo ‘’inwestycje’’ kojarzyło mi się z kupowanymi domkami na planszy gry Eurobizness, ale niedawno zacząłem interesować się tym, jak funkcjonują akcje pracownicze na giełdzie. Fajnie byłoby zainwestować w jakąś dochodową firmę i dzięki temu być ustawionym na kilka najbliższych lat. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tej sprawie?

2

Odp: Inwestycje

Osobiście nie mam doświadczenia w inwestowaniu, graniu na giełdzie, aczkolwiek właściciele centrum handlowego w moim mieście są nieźle nadziani. Nie wiem, ile jest prawdy w plotkach, ale podobno dorobili się tak właśnie na giełdzie. Wiem jednak, ze to nie jest taka szybka, prosta i łatwa procedura – czasem trzeba się nieźle sparzyć. Można stracić pieniądze.

3

Jeśli inwestujesz świadomie, odpowiedzialnie, Twoje pieniądze będą bezpiecznie. A jeśli inwestujesz nie mając pojęcia o prawach rządzących giełdą… no to już wina indywidualnej jednostki. Zawsze możesz zapytać kogoś doświadczonego o to, w co inwestować – lepiej na początku nie polegać wyłącznie na sobie.

4

Może nawiąż swoistą współpracę z dobrą firmą inwestycyjną – dla nich obrót kapitałem jest codziennością. Może Ci coś podpowiedzą.