Temat: Fajne kubki dla dzieci- gdzie znaleźć?

Cześć! Mieliśmy z moimi dzieciakami taki zwyczaj że zawsze kupowałem im z różnych okazji oprócz prezentu równiez kubki. Ostatnio zamkneli nam w miescie sklep w ktorym zwykle robilismy takie zakupy wiec musze tym razem zamowic przez interenet, ale niestety nic nie udalo mi sie jak dotad znalezc. Moze ktos z was wie gdzie dostane jakies fajne kubki z motywami dzieciecymi? Pozdrawiam

2

Odp: Fajne kubki dla dzieci- gdzie znaleźć?

Przeciez takich okazji w ciagu roku jest niezliczona ilosc. Ile tych kubków już udało Wam się nazbierać?

3

Haha i to jest dobre pytanie, bo niewiele. Wiesz jak to jest z dziećmi. Taki kubek w ciągu paru miesięcy albo zbija się cały albo traci ucho i zostaje przeznaczony do zabawy na podwórku smile

4

Ostatnio kupowałam kubki Bloomingvile na liliko.pl. Polecam bo motywy są przekomiczne z królikiem, albo bobrem. Moje dzieciaki oszalały na ich punkcie i tak o nie dbają że ich zbicie skończyłoby się wielodniową żałobą. Kubeczki są wykonane z bardzo fajnego materiału który nie traci kolorów i jest łatwy do mycia.

5

Fajnie że napisałaś, dzięki za pomoc. Jednak sądzę że moim dzieciakom bardziej spodobają się te z Krasilnikoff. Co prawda ten bóbr i królik mnie rozbawiły niesamowicie, ale o ostatnich zakupach widzę tendencję na kropki, ciapki i gwiazdki stąd taki wybór.

6

Słuchajcie mam takie pytanko, bo przeglądam sobie ten sklep który podrzuciła K1 i zauważyłam że mają świetne lampki w kształcie grzybków. Ktoś już może zamawiał je i może podzielić się wrażeniami? Najbardziej ciekawi mnie kolor po zapaleniu i zachowanie się materiału na ciepło.

7

No hej! Ja mam te lampki w domu i materiał zachowuje się bardzo dobrze, bo nie nagrzewa się prawie wcale. O odkształceniach i zmianach kolorów nie ma mowy. Po zapaleniu kolor grzybka jest całkiem naturalny a jednocześnie światło świeci dosyć jasno, można swobodnie oświetlić pomieszcznie. Jest na tyle jasno że pozwalam dzieciakom malować, albo bawić się kolorowankami. Pozdrawiam.

8

Dzięki za opis smile. Przekonałaś mnie, a tym bardziej mnie zainteresowały bo miałam kiedyś coś podobnego w dzieciństwie od ciotki ze Stanów. Sami rozumiecie, sentymenty big_smile.