Temat: Stoły, krzesła i inne do ogrodu, tanie i solidne

Witam. Poszukuję tanich i solidnych mebli ogrodowych, które byłby w miarę praktyczne. Chciałbym urządzić sobie patio, wylewkę betonową i płytki położyłem już w zeszłym roku. W tym roku wypada wszystko odpowiednio wyposażyć. Jeśli moglibyście coś konkretnego doradzić byłby zobowiązany. Bardzo proszę o poważne podpowiedzi.

2

Odp: Stoły, krzesła i inne do ogrodu, tanie i solidne

Witaj kolego. Ja w zeszłym roku przeprowadziłam się na obrzeża stolicy, kupowałam swoje mebelki do ogrodu we Warszawie. Kupowałam mebla teakowe. Jestem super zadowolona. Meble są wytrzymale, wygodne i co najważniejsze ładnie wyglądają. Ja swoje meble na zimę chowałam do piwnicy, ale z tego co widać niektórzy zupełnie się tym nie przejmują i zostawiają na tarasie, więc zakładam że są dość wytrzymałe na wszelkie ewentualności.

3

Jeśli mam coś polecać to meble drewniane do ogrodu według mnie są najlepsze. Wiem, że są przeciwnicy, którzy biorą pod uwagę konserwację, ale wygląd takich mebli nie może się równać z niczym innym. Wystarczy odrobina troski, aby takie meble miały swój urok.

4

Hej chłopaki i dziewczyny, a wiecie może coś na temat innych dodatków? Chętnie kupiłabym  stolik ogrodowy z drewna! Chciałam kupić taki, ale nie z krzesłami, tylko tak jakby stolik kawowy do leżaków, będzie pasował mi na tarasie. Tak, żeby położyć na nim lemoniadę i szklanki, lub ciastka. Stół z krzesłami to już mam i wystawiam je w ogrodzie, jak mają znajomi na grila przyjść.

5

Ja widziałam ładne stoliki ogrodowe, ale nie były drewniane. Tylko wykonane z podstawy metalowej i ozdobnego szkła na blacie. Jak dla mnie idealny stolik.

6

Trochę nie rozumiem takich tematów, bo przecież każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego. Wystarczy jechać do najbliższego sklepu ogrodniczego, albo budowlanego tam powinni mieć takie elementy. Myślę, że w meblowych także powinni mieć asortyment odpowiedni do ogrodu. Ja na waszym miejscu jeślibym kupował takie meble ogrodowe, brałbym je na wymiar.

7

Witaj, tylko problem w tym, że nie wszyscy mają jasno sprecyzowane oczekiwania względem wyglądu takich mebli, temu oczekują porady, a ja w tym niczego złego nie wiedzę. Polecam meble teakowe.