Temat: Gdzie wolicie kupować – w sieci czy tradycyjnych sklepach?

Hej, zastanawiałem się niedawno, gdzie lepiej kupować rzeczy do remontów, drobnych napraw itp. W sumie nie wiem, co bardziej się opłaca – kupować w stacjonarnych sklepach czy lepiej szukać w tych internetowych? Jak myślicie?

2

Odp: Gdzie wolicie kupować – w sieci czy tradycyjnych sklepach?

No wszystko zależy od tego, co kupujesz. Na dużych rzeczach możesz mieć spora różnice w cenie – nie każdą rzecz drobną natomiast opłaca się ściagać z netu, bo to zawsze koszty dodatkowe w postaci wysyłki są.

3

Nie no, ja wiem, że po małą ilość np. papiaków to polecę do jakiegoś sklepu z żelazem, ale na przykład narzędzia? Są droższe, w sieci raczej nie kosztują tyle, co w realnych sklepach..

4

To też bym poleciał do normalnego sklepu, bo przynajmniej mógłbym za konkretne rzeczy złapać i zobaczyć, jak działają. Coś, co jest tylko na zdjęciu, cieżko ocenić, może się przy wysyłce okazać, że coś nei gra i co wtedy?

5

A zawsze można odesłac towar, nie?

6

Taaa, i jeszcze się chrzanić z przesyłkami – nie, dzięki, postoje. Wolę wiedzieć co kupuję, mieć to w ręce i sprawdzić.

7

Wiecie, dla mnie bez różnicy, czy ja kupie wyrzynarkę z systemem zdmuchiwania pyłu w necie czy jakimś markecie budowlanym. Cena jest zbliżona, niektóre sklepy netowskie oferują przesyłkę za frez, nie muszę latać po sklepach, kurier mi do domu przyniesie.

8

Poza tym – pamiętaj, że jak coś nie gra, to z towarem np. musisz lecieć do sklepu, tam gdzie kupiłeś. Duża to różnica w odsyłaniu towaru do sklepu internetowego? Wg mnie prawie żadna. Naprawdę.

9

Teoretycznie masz rację, ale ja i tak wolę kupować na żywo.

10

W necie też jest na żywo big_smile i to na dodatek 24 godziny na dobę, żywiej już nei można. wink

11

Słuchajcie, mam sporo gwoździ do betonu, zostało mi i nie potrzebuję już, chce ktoś może? Nie chcę drogo, możemy się dogadać.

12

Chyba tutaj nie znajdziesz kupca, trwa właśnie gorąca dyskusja, jak się opłaca kupować – chwilowo nie ma zwycięży. wink

13

Zaraz nie ma zwycięzcy – wygrywa klient, który zapłaci mniej – obojętnie, w jakim sklepie, a przecież o to chodzi, nie?

14

Gdyby ktoś z was chciał jednak te gwoździe, to zapraszam na prywatny kontakt, ok.?