Temat: Kompetentny protetyk Poznań.

Witam serdecznie, moi kochani zależy mi na nalezieniu dobrego protetyka w Poznaniu, który znałby sie na odbudowie naprawdę zniszczonych zębów. Zastanawiałam się nad implantami w miejsce ubytków i licówkami w celu wzmocnienia moich stałych zębów.

2

Odp: Kompetentny protetyk Poznań.

Zależy jak bardzo twoje uzębienie jest uszkodzone. może wystarczyłoby po prostu poleczyć te zęby. Ja na twoim miejscu zorbiłbym panoramiczne zdjęcie RTG zębów Poznań ma kilka placówek w których mogłabyś to wykonać, ale jeśli jesteś zdecydowana na leczenie protetyczne to poleciłbym ci od razu udac się do tego gabinetu duodenti.pl/oferta Jest to specjalistyczny gabinet zajmujący się właśnie stomatologią estetyczną w Poznaniu.

3

jak widzę ile ludzie mają problemów z zębami to zaczynam doceniać moje twarde i zdrowe jak kamienie zęby.. Mam 44 lata i nadal wszystkie zęby własne smile

4

Doceniaj, ja bardzo zazdroszczę ludziom, którzy do stomatologa chodzą sporadycznie i to tylko na przeglądy. Nie mogę się doszukać na przesłanej stronie oferty z zakresu protetyki..

5

Proszę bardzo: duodenti.pl/uslugi/protetyka, wykonują zarówno licówki, jak i endokorony o które Pani pytała. Dodatkowo na tej stronie ma Pani opisane wszystkie rodzaje odbudowy zęba wykonywane przez protetyka, także myślę, że to też ulatwi podjęcie wyboru odnośnie leczenia zębów. pozdrawiam.