Temat: Jak podnieść warunki pracy?

Witam. Ostatnio mieliśmy zebranie w pracy i nasz pracowdawca nas wprost zapytał, jak chcielibyśmy żeby ulepszyć nasze warunki pracy itp. od razu mi przyszło na myśl, żeby skorzystać ze specjalistycznego serwisu klimatyzacji i zamontować klimatyzacje w naszych biurach. Nie wiem jednak czy to nie zbyt kosztowny i trochę przesadzony pomysł?

2

Odp: Jak podnieść warunki pracy?

A czemu? Skoro sam pracodawca pyta co byścicie chcieli, to mówcie wprost.

3

Brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe. Pracodawca, który pyta czy pracownicy chcą czegoś dodatkowego, żeby im zwiększyć komfort pracy? Nierealne big_smile

4

A jednak wink W takim wypadku zgłoszę pomysł zainstalowania klimatyzacji na Śląsku jest sporo dobrych firm, które się tym zajmują i może akurat nasz szef uzna, że to dobry pomysł i w niego zainwestuje wink

5

Zazdroszczę, serio wink Miałam kiedyś takiego buntownika u siebie w pracy, ciągle stawiał wymagania pracodawcy, mówił, że coś jest niezgodne z normami i etyką pracy itp. niestety, bardzo szybko pożegnał się ze swoim stanowiskiem pracy i o mały włos nie dostał dyscyplinarnego zwolnienia. Także większość iodechcniało się walczyć o zmiany u nas w pracy