Temat: Sponsoring to też sposób na życie

Myślę, że temat spotkań sponsorowanych jest bardzo interesujący. ; ) Znajomy jakiś czas temu mi opowiadał, że zarejestrował się na takiej stronie. Reklamowała się ona hasłem: zasponsoruję studentkę. Rzekomo był nawet w jakimś układzie z jedną z pań także zalogowanych na tej samej stronie. Ale nie opowiadał mi żadnych detali. Nie wiem nawet czy rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce. Nie ma w tym nic zaskakującego, chyba obawiał się, że sekret rozejdzie się po znajomych. Myślę, że nikomu nie zależy, by tego rodzaju tajemnice trafiły do jego znajomych. 

2

Odp: Sponsoring to też sposób na życie

Nie myślę, aby wymiana zdań na temat sponsoringu była tutaj uzasadniona. Nasz kraj nadal w wielu tematach jest bardzo zamknięty. Mnóstwo kwestii uznaje się za tabu, a ludzi wytyka palcami. Na pewno tak jest z ogłoszeniami z rodzaju szukam hojnej i starszej sponsorki. Moim zdaniem niech każdy czyni co chce, ale nie ma powodu rozmawiać o tym głośno. Z pewnością nie na tym forum. Jest multum innego rodzaju, interesujących tematów do rozmowy. 

3

Odp: Sponsoring to też sposób na życie

Bardzo często zdarza mi się wchodzić na fora dyskusyjne. Mnóstwo fajnych rzeczy tu mogę się dowiedzieć. Jednak jeżeli chodzi o tę dyskusję to niewiele mogę powiedzieć. Chociaż przedwczoraj słyszałem pogawędkę dwóch moich kolegów z pracy i jeden z nich mówił, że szuka od jakiegoś czasu napalonej sponsorki, ale nie wiem czy akurat gadał o sponsoringu. Może źle go zrozumiałem. : D