Temat: Zbiornik na szambo?

Szukam firmy, w której mogę zamówić zbiorniki na szambo i liczę na to, że może przez ten temat dotrę do kogoś, kto zna jakąś firmę, która się w takich usługach specjalizuje. W skrócie, czy ktoś może mi pomóc w znalezieniu takich zbiorników na sprzedaż? Byłbym zobowiązany, pozdrawiam!

2

Odp: Zbiornik na szambo?

Ostatnio jak byłem przejazdem w Radomiu to wydaję mi się, że widziałem właśnie coś takiego, ale nie jestem pewien. Myślę, że chyba lepiej takie coś szukać na jakiś specjalistycznych forach itp. bo tutaj to chyba ciężko.

3

Też jestem ciekaw jak takie betonowe szambo cenowo stoi, bo chyba u nas w domu musimy takie sobie sprawić, bo coś nie tak jest z odpływem itp. Także jak ktoś może pomóc to bardzo prosimy o jakieś rzetelne linki wraz z autorem.

4

A nie łatwiej po prostu użyć przeglądarki, wpisać czego potrzebujecie i pofrunąć do odpowiedniej strony? Zestawić parę sklepów, ofert i wybrać według Was najlepszą? Ale w sumie czego ja oczekuje, jak 21 wiek to tak odmóżdżył większość ludzi, że nawet najprostszych rzeczy nie ogarniają. Po prostu ręcę opadają i tyle.