Temat: Potrzebna dobra firma wynajmująca jachty na Kubie

Potrzebuję namiarów na dobra firmę zajmującą się czarterem jachtów na Kubie. Oczekuję dobrej ceny i porządnych jednostek z możliwością wynajęcia kucharza. Szukam kogoś do stałej współpracy więc jeśli istnieje możliwość otrzymywania zniżek z tego tytułu, to byłoby świetnie. Będę bardzo wdzięczny za szybką pomoc.

2

Odp: Potrzebna dobra firma wynajmująca jachty na Kubie

cześć. Wraz ze znajomymi wynajmowałam dużą łódź przez Pasat-Charter. Firma ma bardzo dobre opinie w sieci i wielu zadowolonych klientów. Ceny są bardzo konkurencyjne, szczególnie jeśli skorzystasz z okresu promocyjnego albo rabatu. Łodzie są imponujące bo w takiej cenie spodziewałam się czegos w o wiele niższym standardzie.

3

Odp: Potrzebna dobra firma wynajmująca jachty na Kubie

hej smile. Co roku wynajmuję przez Pasat Charter bo mają świetną ofertę, co tu dużo mówić. Korzystałem z ofert wielu firm w przeszłości ale pod względem ceny i jakości jachtów nikt nie wypada tak dobrze jak oni. A tak nawiasem to uważaj kolego bo jak już raz wybierzesz się gdzieś wynajmując jacht to na każdym innym wyjeździe będzie Ci czegoś brakowało smile. Złapałem tego bakcyla już dawno temu, przez przypadek na wycieczce firmowej i od tamtego czasu pływam w każde wakacje. Jak dla mnie to najlepsza forma turystyki.