Temat: Romantyczny wypad we dwoje.

Cześć Wam wszystkim. Więc z racji już naszej 5 rocznicy spotykania się z moja dziewczyna pomyślałem o tym, że może fajnie by było ją zabrać do SPA. Na czym mi najbardziej zależy? Przyznaję, że funduszy mam tyle, ile student może zaoszczędzić i zarobić, ale też chcę, żeby to były w pełni profesjonalne zabiegi spa szczególnie w zakresie jakiejś odnowy, zdrowia itd. Co polecacie?

2

Odp: Romantyczny wypad we dwoje.

Cześć wink Słuchaj, z tego co wiem, to SPA W RAJU ma świetne oferty, jak weekend w spa dla dwojga i z tego co się orientuję, to teraz też mają takie propozycje na promocji. Tylko musisz poszperać na ich stronie. A co do cen, to myślę, że są rozsądne za te pakiety, które oferują. W każdym razie ja byłam tam akurat z psiapsiółką i było bardzo przyjemnie.

3

Popieram! Też kiedyś z żonką pojechaliśmy do tego spa i przyznam szczerze, że jak byłem nastawiony sceptycznie, tak wyjechałem z tamtąd bardzo zrelaksowan i gotowy do dalszego życia. Ale najważniejsze dla mnie było to, że moja żona się szeroko uśmiechała i była szczęśliwa. Także młody możesz spokojnie brać tam narzeczoną.

4

To myślę, że rzeczywiście tam się wybierzemy, tym bardziej, ze lokalizacja nam odpowiada. Dzięki Wam za odpowiedź smile