Temat: Meble dla dzieci w zestawie czy osobne?

Jak lepiej kupować meble, w zestawach czy osobno? Zauważyłam że można kupić naprawdę fajne tematyczne zestawy związane z zainteresowaniami dziecka, ale tak sobie myślę czy nie będzie to miało odwrotnego skutku i nie zacznei przytłaczać dziecka np kiedy jego zainteresowania sie zmienia. Mogę też kupić oddzielnie meble związane z róznymi rzeczami ale nie wiem czy wtedy nie zrobię z pokoju zbieraniny i bałaganu.

2

Odp: Meble dla dzieci w zestawie czy osobne?

Mojemu synkowi kupiłam dwa lata temu pełen zestaw mebelków dziecięcych z serii samochodów i nawet kiedy przestał interesowac się motoryzacją a bardziej spodobali mu się piraci, dzięki filmom w tv, to nie przeszkadza mu obecny wystrój. Nie wiem od czego to się ma ale my dorośli chyba za bardzo analizujemy i nie dajmey się ponieść chwilowym emocjom związanym z wyborem.

3

Cześć, podziwiam was za takie przyłożenie się do tematu, bo kiedy zacząłem szukać dziecięcych mebli to kierowałem sie po prostu tym co moja córeczka lubi i jakie kolory się jej podobają, jak miałem wątpliwości między dwoma opcjami to poprosiłem ją o wybranie i w ten sposób ma piękny dziewczęcy pokój smile Prosto i konkretnie bez rozkminiania, a jak się obecny moty znudzi to meble sprzedam i kupie nowe.

4

Chyba masz rację, za bardzo drążę temat, a meble mogę precież później wymienić.