Temat: Szukam firmy pielęgnującej ogrody.

Trochę słyszałam o różnych firmach zajmujących się pielęgnacją ogrodów. Zależy mi na pięknej zieleni, ale nie mam a ni na to czasu ani serca. Chętnie bym komuś zleciła taką pracę, ale nie mam pojęcia co jest ważne i jak rozmawiać z taki ogrodnikiem, czego od niego wymagać. Z góry dziękuję za wszystkie rady.

2

Odp: Szukam firmy pielęgnującej ogrody.

Jeżeli chodzi o pielęgnację drzewek w Warszawie jest jedna naprawdę dobra firma. Nazywa się bodajże  firmakrzak.com. spółka ta oferuję kompleksowe dbanie o ogród, dlatego myślę, ze by ci się spodobała.

3

Moim zdanie bardzo ważne jest nawadnianie ogrodów Warszawa ma  stosunkowo mało opadów, dlatego jeśli zapomni się o wodzie, rośliny po prostu zgina.

4

A co z wywozem gruzu? Kto się tym zajmuje w Warszawie?

5

Jeżeli chodzi o wywóz gruzu Warszawa tanio dosyć wychodzi. Zresztą już wspomniana Firma Krzak się zajmuje usuwaniem takich odpadów.

6

To normalne, ze podczas budowy zostaje mnóstwo odpadów i gruzu. Dobrze, ze są firmy, które potrafią się tym zająć. Wygodne  jest to, ze nie trzeba się wcześniej umawiać, dzwonisz i przyjeżdżają. to jest dopiero usługa na poziomie.

7

Tak są bardzo elastyczni. Dojeżdżają w całej Warszawie i okolicach. W mniejszych miastach tez nie ma problemu.

8

A to super, chyba rzeczywiście po prostu wynajmę firmę. W pierwszej chwili myślałem, że samemu trzeba gdzieś wywieźć.