Temat: Jaką kupić torebkę na codzienne wyjścia.

Hej Kochane! Słuchajcie, szukam jakichś fajnych torebek po internecie. Niestety w stacjonarnych sklepach się zawiodłam, jakoś nie mogłam znaleźć czegoś ciekawszego dla siebie. Na czym mi zależy? PRzede wszystkim chcę, by była ona wygodna, pojemna, ale też i stylowa. Jestem młodą kobietą, ale lubię ubrać się elegancko nawet na prosty wypad do miasta smile To co polecacie? smile

2

Odp: Jaką kupić torebkę na codzienne wyjścia.

Jak dla mnie Kochana, to chyba jesteś wybredna tongue Nie mów, że nie znalazłaś żadnej fajnej torebki w mieście. No chyba, że mieszkasz w jakiejś dziurze tongue

3

No niestety… duże wojewódzkie miasto, więc to nie jakaś tam zabita dechami wiocha tongue

4

Hej Skarbie! Słuchaj, jeśli lubisz ładne dodatki, to myślę, że od Tommy Hilfiger torebka będzie dla Ciebie idealna. On ma ciekawe kroje, niby proste, ale jednocześnie w niepowtarzalnym stylu, cechujące się właśnie wysoką elegancją. Ja sobie ją cenię szczególnie właśnie za pakowność smile

5

Od Hilfigera torebki już mam… teraz myślałam raczej o czymś innym, może nieco bardziej klasycznym?

6

Powiem Ci szczerze, że mnie teraz zagięłaś… wiesz, są jeszcze ładne torebki z kolekcji Armaniego, albo Pierre Cardin. Sama nie wiem, co mogłabym Ci innego polecić…

7

Za to ja osobiście polecam Ci La Martinę. Mają fajny wybór tych torebek na stronie original-label.pl/pl/c/La-Martina/35. Ja tam od pewnego czasu robię zakupy i ostatnio właśnie sobie kupiłam z tej firmy torebkę. Jest wprost niesamowita smile Że już nie wspomnę, że koleżanki z pracy patrza na mnie wilkiem tongue

8

Ooo tego właśnie potrzebowałam! Super, dzięki dziewczynki za rozmowę smile Temat myslę można już zamknąć:)