Temat: Bielizna dla młodej dziewczyny w wieku dorastania?

Hej wszystkim. Mam takie dziwne pytanie. Moja córka jest w wieku dorastania, ale nie chce ze mną iść do sklepu po bieliznę, bo się wstydzi. Nie mam zielonego pojęcia jak ją przekonać. Może kupić to w internecie?

2

Odp: Bielizna dla młodej dziewczyny w wieku dorastania?

Sama wiesz jak kupowałaś pierwszy stanik. Krępowałaś się, że twoje piersi są małe i niekształtne. Najlepiej bieliznę damską kupić na miejscu. Biorąc pod uwagę fakt, że musi się nauczyć dobierać stanik nie ma innej metody.

3

No przecież nie zaciągniesz jej siłą. Możesz kupić jej jakieś dwa staniki przez internet a jak już poczuje się bardziej komfortowo to pójdziesz z nią do sklepu. Miałam podobny problem z córką ale po kilku namowach udało nam się wybrać do sklepu tongue

4

Jeżeli już zamawiać przez internet to najlepiej biustonosz sprawdzonego producenta. Córka musi wiedzieć, że nie nosi go za karę tylko jest to nieodłączny element garderoby.

5

Zamówiłam przez internet 3 pary różnych staników żeby pokazać jej o co w tym wgl chodzi. Mam nadzieję, że się przekona do tego i sama pójdzie do sklepu.

6

Wypowiem się w temacie mimo że to kompletnie nie moja działka. Moja żona rozwiązała problem w taki sposób, że poprosiła córkę znajomej żeby ta zabrała naszą do sklepu. Dziewczyny w podobnym wieku prędzej dojdą do porozumienia smile