Temat: Kursy i szkolenia mają ogromne znaczenie

Ja jestem handlowcem a nasz szef nieustannie funduje działowi w którym pracuję jakieś szkolenia. W ogóle nie interesują mnie takie tematy jak: Efektywna organizacja własnego czasu pracy, bardzo lubię zato profesjonalne szkolenia z zakresu negocjacji handlowych.Ostatnio jak zjawił się u nas specjalista szkoleniowiec, po zaprezentowaniu wykładu przeprowadzona została warsztatowa część szkolenia. Zrealizowane warsztaty dały mi bardzo dużo. Myślę, że jeżeli umiejętności negocjacyjne zatrudnianych handlowców są faktycznie znaczne, zakład w ogromnym stopniu zwielokratnia swoje obroty, więc tego typu kursy posiadają największe znaczenie. Jeśli mam być szczery moi kochani to niestety zostałem złośliwie oblany kawą w trakcie warsztatów, lecz nie wkurzyło mnie to aż w takim stopniu abym nie mógł się skoncentrować.

2

Odp: Kursy i szkolenia mają ogromne znaczenie

Moja firma też organizowała profesjonalne szkolenia zarządzania zespołem. Powinienem przyznać się, że ja również w nich brałem udział. Jestem od paru lat przełożonym w przedsiębiorstwie, z tej przyczyny muszę non stop się doszkalać. Takie kursy są bardzo potrzebne, można się na nich dowiedzieć wielu ciekawych wiadomości. Najpierw nie miałem ochoty tam chodzić, jednak później zmieniłem opinię i robię to z chęcią, zwłaszcza jak są dobrze przeprowadzone.

3

Odp: Kursy i szkolenia mają ogromne znaczenie

Prezes dla którego pracuję dba o dynamiczny rozwój pracowników własnego przedsiębiorstwa, czego dowód stanowi organizacja rozmaitych kursów. Dzięki ubogaconym warsztatami szkoleniom biznesowym jestem znacznie bardziej kompetentny zawodowo niż kiedyś.