Temat: Odświeżenie mieszkania w Krakowie

Witajcie. Tak jak w temacie. Otóż chcę sprzedać stare mieszkanie, które dostałem w spadku. Jest mocno zaniedbane. Sam mieszkam w Poznaniu i nie opłaca mi się tamtego mieszkania trzymać, nawet pod wynajem, bo nie miałbym czasu, by go doglądac. Chciałbym je więc nieco odświeżyć. Kogo możecie polecić?

2

Odp: Odświeżenie mieszkania w Krakowie

A to tak ciężko poszukać w wyszukiwarce internetowej? Przecież wystaeczy, że wpiszesz, dajmy na to „projektowanie wnętrz Kraków” i będziesz miał całą pulę firm i osób, które się tym zajmują.

3

domyślam się… ale zależy mi na tym, by to była sprawdzona firma, a nie pierwsza z brzegu. Najlepiej, żeby się wypowiedziały osoby, które korzystały z usług jakiejś firmy.

4

Hej Kochany. Wiesz co, swojego czasu ja z mężem, kiedy nie mieliśmy pomysłu na nasze mieszkanie, skorzystaliśmy z usług jednego z biur projektujących wnętrza. Znaleźliśmy ich przes stronę monodesign.com.pl/przestrzen-prywatna/, tam też zresztą mają też galerię to możesz sobie obejrzeć, jak zrobili kilka domów. My jesteśmy zadowoleni, myślę, że reszta ich klientów również. wink

5

My też u nich byliśmy! W dobrej cenie świetne wnętrze smile

6

I o to własnie chodziło smile dzięki Wam Panie za podpowiedź. Temat można zamknąć smile