Temat: Jakie znacie sklepy ze zdrowym jedzeniem?

Pytanie do osób które często kupują żywność w sklepach ze zdrowym jedzeniem: jakie sklepy znacie i moglibyście polecić innym. Zalezy mi na pewności ze do produkcji nie uzywano chemii.

2

Odp: Jakie znacie sklepy ze zdrowym jedzeniem?

hej, mój chłopak kupuje słodycze ze sklepu internetowego który ma siedzibę i własne gospodarstwo rolne gdzieś na dalekim południu Polski. Próbuję sobie przypomnieć nazwę miejscowości ale mam w głowie jakąś czarną dziurę. W każdym razie robią pyszne ciastka, można też zamówić od nich jajka i makarony domowej roboty które są po prostu wyśmienite. Jak już raz ktoś spróbuje to nie ma siły żeby się nie zakochał.

3

Jeśli sprzedają też jajka od kur z wolnego wybiegu to można mieć pewność że wszystko co produkują jest zdrowe, bez chemii i własnej produkcji. Tak podpowiada przynajmniej moje doświadczenie że posiadanie własnego gospodarstwa zwykle oznacza że właściciele bardzo przykładają się do jakości i uczciwości. Chyba ktoś mi nawet wspominał niedawno o tym sklepie z południa, który ma takie dobre ciastka, ale nie mam pewności co do nazwy wiec jak sieupewnie to dam znac smile

4

Trzymam za słowo, bo już tyle się naczytałem że aż zgłodniałem, a takim zdrowym ciastkiem to chyba nikt by nie pogardził.