Temat: Koszty układania płytek

Dzień dobry. Kupiłem nowe mieszkanie! Pierwszy raz na własnym, a nie wynajmowanym! Jestem tak dumny z siebie, że aż mnie rozpiera! No ale zanim się tam wprowadzę to jeszcze mnie czeka spory remont, bo jak na razie to w mieszkaniu tym niema zupełnie niczego. Zlewu nawet, żeby ręce umyć. Chciałbym zacząć od założenia płytek w łazience i kuchni (bo w pozostałych pomieszczeniach będą drewniane podłogi). Czy ktoś mi może powiedzieć, ile to będzie kosztowało?

2

Odp: Koszty układania płytek

Cześć, może ja Ci powiem? Całkiem niedawno ja też miałam taki remont u siebie i powiem Ci, że stawki glazurników są raczej niskie. W każdym razie nie musisz się nastawiać na jakiś kredyt, bo na pewno będzie Cię na stać, oni nie zdzierają. Ale zrobią Ci to bardzo dobrze płytki nie odpadną po tygodniu na pewno. Wytrzymają bardzo długo. Szczególnie jak wejdziesz na stronę glazurnictwociszewscy.pl i skorzystasz z tej oferty.

Odp: Koszty układania płytek

O, to świetnie! W taki razie mam nadzieję, że ułożenie gresu to będzie dla nich pikuś i że wszystko się potoczy po mojej myśli, a płytki rzeczywiście będą przytwierdzone na stałe. big_smile