Temat: Urządzam kuchnię

Cześć : ) Z pewnością fototapeta do kuchni to niezmiernie ciekawe zagadnienie, jednakże czy fototapety są w modzie? Czy warto je zakupić, żeby ozdobić swoje wnętrze? Mam nadzieję, kochani forumowicze, że podzielicie się tutaj swoimi uwagami : ) Liczę na wasze wypowiedzi, może tutaj się cokolwiek dowiem?

2

Odp: Urządzam kuchnię

Tapety z fotografią pojawiają się teraz na nowo w wielu mieszkaniach, wspaniale zdobią konkretne wnętrze. Dużo czasu upłynęło zanim ja osobiście się do nich przekonałem i moja partnerka namówiła mnie do ich kupna. Mówię wam, w ogóle tego nie żałuję. Kupna dokonaliśmy w dwóch cenionych sklepach Vimagio i decorshop.pl. Ich duży asortyment tapet ze zdjęciem, zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wszystkie konieczne informacje są na stronie online. 

3

Ja nabyłem tapetę z fotografią do swojego biura. Moim zdaniem wykonałem kapitalną inwestycję. Do tego była w atrakcyjnej cenie. Bardzo zdobi moje biuro i o wiele lepiej mi się przyjeżdża do pracy. Podczas gdy mam zły humor, patrzę na nią, na tenże cudowny pejzaż i jest mi znacznie lepiej ; ) Mogę mieć kapitalny widok, zupełnie nigdzie nie wyjeżdżając. Przy tym tanie tapety z fotografią są łatwo dostępne, bo znów są trendy. 

4

Fototapeta to nie bardzo przemyślana inwestycja, wolę jakiekolwiek inne ozdoby ściany. Moim zdaniem fototapety prezentują się mało innowacyjnie, są reliktem przeszłych wieków. A już niewątpliwie nie podobają mi się fototapety z krajobrazami, są straszne! Na ich temat powinno się sporo wyszukać na witrynie internetowej.