Temat: Niedrogie kaski, co polecacie?

Chciałabym zacząć jeździć na motorze, bo mój chłopak nalezy do koła i w ogóle jest bardzo zajarany tym tematem. W zasadzie motor już mam, potrzebuję tylko kasku, bo pozostałe rzeczy również uda mi się zalatwić. Gdzie szukać żeby nie przepłacić?

2

Odp: Niedrogie kaski, co polecacie?

Zastanawiałaś się jaki kask być chciała? Zamknięty, otwarty czy szczękowy? Ja npjeżdżę w tym ostatnim i bardzo mi się podoba, ale jest to kwestia gustu. Podpatrz sobie tutaj o co mniej wiecej chodzi - motocyklowysklep24.pl/kaski-motocyklowe-kaski-szczekowe-c-10_368.html. Pozdrawiam!

3

Dużo zależy od motocykla. Preferuję ściagcze dlatego mnie interesują tylko sportowe, np. kaski LS2. Mają fantastyczny sportowy wygląd, są ciche i bardzo aerodynamiczne. Każdy kto kocha prędkość i chce czuć klimat powinien sobie coś takiego sprawić. Szczękowe również są fajne bo można w nich się zrelaksować, poczuć powiew powietrza i taką trochę wolność smile, ale tak jak mówię, co kto woli.

4

Cześć! Kupowałam tam kask szczękowy z dużym kufrem motocyklowym bo mają świetne ceny. Znajomy polecił mi żebym tam sobie zajrzała, porównałam ceny z konkurencją no i okazało się że sporo kasy zostanie w kieszeni. Różnice są duże więc warto się tym zainteresować. Co do kasków zamkniętych to mój narzeczony taki ma i bardzo sobie chwali, dla mnie w zasadzie nie ma różnicy co mam na sobie, byleby motor jeździł i był sprawny smile