Temat: Piękny film z wesela

Witajcie. Marzy mi się naprawdę piękny i umiejętnie nagrany i zmontowany film z mojego wesela. Chciałabym iść do naprawdę świetnej firmy, która się tym zajmuje i zlecić nagranie ceremonii mojego ślubu. Ale no właśnie, teraz pytanie.. do jakiej firmy z Warszawy mogę się zgłosić? Bo jednak wybór jest spory i chcę podjąć jak najlepszy wybór. Czy możecie coś doradzić? Pozdrawiam!

2

Odp: Piękny film z wesela

Ja osobiście polecam prolinestudio.pl według mnie to jedna z lepszych firm, która oferuje takie usługi w Warszawie. Zdecydowanie mają profesjonalne i bardzo życzliwe podejście do klienta.

3

Jeśli chodzie o wideofilmowanie ślubów Warszawa ma jedną firmę, którą naprawdę mogę polecić wink Mają tam doskonałych kamerzystów i montują bardzo profesjonalne i atrakcyjne filmy. Sam miałem okazję korzystać z ich usługi jestem bardzo zadowolony wink

4

Polecam kamerzystów prolinestudio.pl, bo robią super filmy i mają dobry stosunek ceny do jakości. Myślę, że jak zamówisz u nich film, to masz gwarancję, że będzie naprawdę super i będziesz miała pamiątkę na lata wink Także skontkatuj się z nimi wink