Temat: Instalacja gazowa w domu – wymiana

Siema! Wchodzę tu znowu, bo znowu potrzebuję Waszej pomocy. big_smile Tym razem o teściową moją chodzi. Marudzi, że chce instalacje gazowa w domu wymienić. I ja jej mam to załatwić. A że na gazie to ja się nie znam ani trochę to postanowiłem, że zapytam Was tutaj, jak mogę do tego podejść.Gdzie mam uderzać i  kogo załatwiać, żeby jej to wymienili. NO fakty są takie, że ta jej stara instalacja jest już stara i się nadaje, a nawet niezła fuszerka tam jest odstawiona. A wiadomo, że bezpieczeństwo najważniejsze zwłaszcza, jeśli o gaz chodzi.

2

Odp: Instalacja gazowa w domu – wymiana

Cześć, no wiadomo wiadomo. Instalacja gazu w Poznaniu myśle że jest dość prosta do ogarnięcia, bo firm gazowych jest całkiem w tym mieście sporo. Wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć, a znajdziesz. Ot, chośby na stronie ulgaz.pl masz bardzo dobrą firme, która się tym zajmuje i bez problemu Ci ogarnie wszystko. Także a bym właśnie tam uderzał i tam się dowiadywał, jak chcesz mieć wszystko zrobione.

3

Aa, to ja tę firmę znam, bo tam kupowałem kuchenki gazowe wolnostojące, ale że oni też instalacje robią to mi do głowy w ogóle nie przyszło. W takim razie będę do nich uderzać, bo wspomnienia i doświadczenia z nimi mam całkiem dobre.

4

No widzisz, w takim razie poleciłem Ci firmę, którą już dobrze znasz, więc to chyba dobrze się jednak złożyło big_smile