Temat: Czy przyciemniane szyby są bezpieczne podczas jazdy samochodem?

Kupiłam kilka tygodni temu samochód. Wszyscy prawie namawiaja mnie na to, bym zrobila przyciemniane szyby. Zastanawia mnie jednak, czy takie szyby sa bezpieczne? Czy na pewno warto to robić?

2

Odp: Czy przyciemniane szyby są bezpieczne podczas jazdy samochodem?

Wg mnie warto, bo lepiej tak, nic ciagle się mruzyc a jak się mruzysz to tez nic nie widzisz. A przyciemniane szyby nie sa instalowane zwykle na wszystkich szybach, tylko na niektórych, wiec nie przesadzaj. Gdyby rzeczywiście tak było, ze sa niebezpieczne, dawno by je wycofano ze sprzedazy. A ja o takich zapedach jakos nigdy nie słyszałam.

3

Teraz na pewno popularne jest przyciemnianie szyb Warszawa jest dokonałym miejscem, by znaleźć firmę, która nam to zrobi. Mimo wszystko ja wolałabym nieco jaśniejsze szyby niż zupełnie prawie jak noc. To też jest ochrona uv, a teraz się tyle mowi o tych rakach itd. ze strach się bac

4

Oczwyiscie ze sa bezpieczne. Po prostu można przez nie widziec. I przyciemnione szyby sa z tylu a nie z przodu samochodu zwykle. Bo inaczej jazda takim samochodem staje się nieporęczna i sami kierowcy rezygnuja z tego. Na rynku teraz znajdziesz wiele rodzajow folii folie reklamowe na auta folie antywłamaniowe folie ochronne Warszawa jest dobrym miejscem, by podjac decyzje o zakupie. Nie da się ukryc, ze to szybki sposób (folia) by ukryc się przed sloncem, albo poprawic wystrroj wnętrza jeśli wybierze się folie dekoracyjna.

5

kto ci w ogole dal prawo jazdy? Oczywiście jak baba za kierownica to wiadomo ze musi być katastrofa i powiesz ze jeszcze blondynka ??? szook !

6

kolega wyżej wzburzony jakby co najmniej go huragan Katrina nawiedził. Bez przesady, widocznie zalezy jej na bezpieczeństwie. Nie każdy musi myslec jak ty. Bo na tym swiat nie polega. A wg mnie folie na auto to fajny pomysl, przyciemnione szyby sa praktyczne bo zadnych już potem dodatkowych rzeczy nie kupuje. Ale zalezy kto co lubi. Choc dla mnie folia to glownie folia reklamowa jak z samochodem. Bo tego widzę najwięcej u siebie na osiedlu. Wykolorowane auta może nie z bajki ale okazuje się raptem ze mieszkam na osiedlu gdzie większość ludzi prowadzi wlasny biznes…. hm…. może przesadzam, ale duzo tego widze.