Temat: Laminator do potrzeb domowych

Potrzebuje laminator do użytku domowego. Dla dzieci, którymi się opiekuję szykuję często różne materiały do zabaw. Chciałabym przedłużyć ich żywotność wink) i zwiększyć atrakcyjność. Pomyślałam, ze laminator będzie idealnym rozwiązaniem. Co o tym myślicie?

2

Odp: Laminator do potrzeb domowych

Myślę, że tak. Pytanie tylko czy potrzebujesz laminator w formacie A3, A4 czy innym? Bo wiem, że są różne. Ja np. mam oba w biurze, bo laminujemy dokumenty najczęściej w tych wlasnie formatach.

3

No tak, masz rację, jakos o tym nie pomyślałam. A skora masz taki sprzęt, to od razu zapytam - gdzie go kupiłaś?

4

Znalazłam w necie taką stronę: urzadzenia-biurowe24.pl/. Robie tam zamówienia od kilku miesięcy. Ceny sa okej, a sprzęt czy materiały biurowe dobrej jakości. Jak na razie nie musiałam niczego reklamować. Pracuję w urzędzie, a tu artykuły biurowe schodzą w tempie kosmicznym. Na szczęście w tym sklepie w zasadzie mogę kupić wszystko, co potrzebujemy smile Indywidualnych klientów tez obsługują, więc nie musisz od razu robić hurtowego zamówienia wink)

5

Uffff… dzieki za ten namiar.

6

Skoro koleżanka napisała, że w tym sklepie można zamówić praktycznie wszystkie urządzenia biurowe, to chciałabym zapytać o to czy mają duży wybór niszczarek do papieru? Wiem, że jest sporo modeli – od tych ręcznie, tradycyjnie obsługiwanych do prawie zautomatyzowanych. I takie właśnie by mi najbardziej odpowiadały smile

7

Oj na pewno w Biuro-Landzie znajdziesz takie urządzenia smile Czeka mnie tez zamówienie niszczarek, bo nasze są już bardzo wyeksploatowane, ale na razie robie rozeznanie. Faktycznie sa takie, o których piszesz.